gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Lekesiz Bir Cilt İçin Karbonat Kullanın!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cilt lekeleri için, karbonatla cilt lekesi tedavisi, cilt lekelerini yok etmek için

Sevgili melekler, mutfaklarda sık sık kullanılan karbonat, lezzetli kek ve poğaçaların mimarıdır. Bunun yanında güzelliğimizde de faydası olan karbonatla cilt lekelerinden kurtulabilirsiniz. Mutfağınızdan 1 paket kabonat alın ve pürüzsüz bir tene kavuşmaya hazır olun...

cilt-1.jpg

karakuzu bunu beğendi.
  2. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    ilk yorum benden olsun bana geçen sene doktor çıban için isotrexin mi ne işte öyle bişey verdi şimdi tekrar çıkıyo kullanalı baya oldu ama 1 sene filan şimdi tekrar kullansam zararı olur mu ki internete baktım ama çıban için pek kullanan olmamış sanırsam genelde siyah nokta sivilce ama iltihaplı ve iltihapsız kezyonlar diyo gene nerem iltihaplandı da çıktı çok merak ediyom hemde gül suyu kil maskesi yaparken düzenli olarak nasıl peydah oluyo anlayabilmiş değilim neyse sakinim iyi akşamlar :)

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Yine sen ve yine cilt saç problemlerin hahaha

Lekesiz Bir Cilt İçin Karbonat Kullanın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözenekler için maya, cilt lekeleri için karbonat

Gözenekler için maya, cilt lekeleri için karbonat

yaş mayanın cilde faydaları karbonatla cilt bakımı karbonatın cilde faydaları maya ve karbonat maskesi yaş mayanın yüze Genç yaşlarda çil, sivilce, akne problemleri; 30'lu yaşlarda ince çizgiler, nemsizlik veya aşırı yağlanma; 40'lı ve 50'li yaşlarda ise elastikiyet kaybı ile belirgin çizgilerle savaşıyoruz. Yüz insanın en çok dikkat çeken kısmıdır. Yüzde en küçük bir anormallik güzel...
  2. sivilcesiz,lekesiz ve taptaze bir cilt için,

sivilcesiz,lekesiz ve taptaze bir cilt için,

nasmed nasmed sabun çil sil kullandım sabun kullananlar natural herbal skın mask kullananlar NASMED SABUN (KÜKÜRTLÜ+ZEYTİNYAĞLI+PEELİNG ÖZELLİKLİ) Kükürt;Özellikle çok yağlı ciltlerde yağlanmanı giderilmesinde, akneli ciltlerin hastalıklarının tedavisinde ciltdeki ölü tabakayı soyarak zararlı organizmaların ciltten arındırılmasında ve pürüzsüz bir cilt oluşumunda yardımcı olur. Zeytinyağı;...
  3. kısa sürede lekesiz bir cilt için

kısa sürede lekesiz bir cilt için

lekesiz bir cilt için valensey yılan yağı sabunu lekesiz bir yüz için yılan yağı sabunu slmlar arkadaşlar size süper bir önerim olacak yüzümde çok leke yok ancak arada çıkan sivilcelerin sonradan yüzümde kalan izleri çok canımı sıkardı ve hep lekesiz bir cilt hayal ettim sonunda kavuştum bunu sizinlede paylaşmak istiyorum.valensey yılan yağı sabunu üstelik fiyatı çok iyi ben ilk başta hem böle...
  4. Siz de Lekesiz Bir Cilt İçin Doğal Maskeleri Deneyebilirsiniz

Siz de Lekesiz Bir Cilt İçin Doğal Maskeleri Deneyebilirsiniz

lekesiz bir cilt için lekelere karşı maskeler Sevgili melekler, çeşitli nedenlerle ciltte bazı lekeler oluşabilir. Güneş de bunların başında geliyor. Eğer siz de cilt lekeleri için çareler arıyorsanız, makalemizi okumanızda fayda var. Size öncelikle bir uzmana danışmanızı, ardından onun bilgisi dahilinde lekelere karşı maskeler listemizden uygun olanı uygulamanızı tavsiye ediyoruz :) Kolayca...
  5. Temiz ve lekesiz bir cilt için neler yapmalıyım ?

Temiz ve lekesiz bir cilt için neler yapmalıyım ?

Lekesiz, parlak, sıkı ve mükemmel bir cilde sahip olmak istiyorsanız günde birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Dikkat etmeniz gereken tek nokta ise günlük cilt bakımına önem vermeniz. Bunun yanı sıra haftalık olarak gerçekleştireceğiniz derinlemesine ve peeling temizliği ihmal etmemelisiniz. CİLT BAKIMI NASIL OLMALI? Eğer geç yaşlanmak istiyorsanız cildinizi iyi...

Sayfayı Paylaş