gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

leman sam-daha gidecek çok yolumuz var

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

bİr Salkim SÖĞÜdÜn Altinda Sen Bana Ben Sana KavuŞalim Bedenmİ Ruhumu Al
    Alkİ Kurtulsun Bu Can
    BenlİĞİmİ HerŞeyİmİ
    Alkİ Kurtulsun Can

Daha Gİdecek Çok Yolumuz Var
    GÜzel Yarİm
    Daha Gİdecek Yolumuz Var

DaĞlar DaĞlarin Ardinda AĞlama Su YÜzlÜ SevdİceĞİm
    YÜreĞİmİ,aŞkimi Al
    Alkİ Kurtulsun Bu Can
    Ellerİmİ GÖzlerİmİ
    Alkİ Kurtulsun Bu Can

Daha Gİdecek Yolumuz
    Var GÜzel Yarİm
    Daha Gİdecek Yolumuz Var

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: leman sam-daha gidecek çok yolumuz var
    paylaşım için tşklerrr

leman sam-daha gidecek çok yolumuz var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leman Sam - Herneyse sözleri

Leman Sam - Herneyse sözleri

Leman Sam - Herneyse Ve ben artık seninle yapamıyorum Birtanem,elimde değil İstesem de,istesem de yapamıyorum Ve seni aramak gelmiyor içimden Aşk sözleri batıyor Sarılsan da,yalvarsan da yapamıyorum İnanamıyorum,bu hale nasıl düştük bilemiyorum Sende mi bende mi Herneyse,her kimdeyse neyse Bilemiyorum Ve ben artık seninle yapamıyorum Birtanem,bırak beni İstesem de,istesem de...
  2. Leman Sam - Daha Gidecek Yolumuz Var

Leman Sam - Daha Gidecek Yolumuz Var

Bİr Salkim SÖĞÜdÜn Altinda Sen Bana Ben Sana KavuŞalim Bedenmİ Ruhumu Al Alkİ Kurtulsun Bu Can BenlİĞİmİ HerŞeyİmİ Alkİ Kurtulsun Can Daha Gİdecek Çok Yolumuz Var GÜzel Yarİm Daha Gİdecek Yolumuz Var DaĞlar DaĞlarin Ardinda AĞlama Su YÜzlÜ SevdİceĞİm YÜreĞİmİ,aŞkimi Al Alkİ Kurtulsun Bu Can Ellerİmİ GÖzlerİmİ Alkİ Kurtulsun Bu Can Daha Gİdecek Yolumuz Var GÜzel Yarİm Daha Gİdecek...
  3. Leman Sam - Daha Gidecek Çok Yolumuz Var

Leman Sam - Daha Gidecek Çok Yolumuz Var

bir salkım söğüdün altında,sen bana ben sana kavuşalım bedenimi ruhumu al,al ki kurtulsun bu canım benliğimi canımı al ki kurtulsun canım daha gidecek çok yolumuz var güzel yarim daha gidecek yolumuz var dağlar dağların ardında,ağlama su yüzlü sevdiceğim yüreğimi aşkınla al,al ki kurtulsun bu can ellerimi gözlerimi al ki kurtulsun can __________________
  4. Leman Sam - Ayak Sesleri

Leman Sam - Ayak Sesleri

Ardımda ayak sesleri geçmişin şarkısı gibi Nedir bu nedir bu adım adım yaklaşan Nedir bu korku her akşam İçimi acıtıyor zaman Kalamam bu yerde artık Geçemem bu sokaklardan Ne olur sus konuşma karışma Gidiyorum kalamam Son gayreti belki de bu ömrümün Gölgeler bırakmıyor peşimi Çekilin bu kabus burda bitmeli Yok olun ayak sesleri Kendi halime bırakın beni... Yok olun ayak sesleri Kendi...
  5. Leman Sam - Ağlama Anne

Leman Sam - Ağlama Anne

ağlama anne benim için ağlama bende herkes kadar aldım acılardan ağlama anne benim için ağlama bende herkes kadar yandım sen ne olur çocukluğumu sakla tek kalan bu elimde avucumda __________________

Sayfayı Paylaş