gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lenf kanseri ile ilgili bilgi rica ediyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir yakınım lenf kanseri hastalığıyla boğuşuyor. Varsa sitenizde lütfen bana bu hastalık hakkında bilgi verin :((

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, öncelikle geçmiş olsun diyoruz ve istediğiniz bilgileri veriyoruz.
    Lenfoma, “lenf sisteminden” kaynaklanan kanserlerin ortak adıdır. Lenfoma çok çeşitli alt tiplerden oluşan, çok farklı davranış özellikleri gösterebilen bir hastalıklar topluluğudur. Birçoğunda doğru tanı ve güncel tedavi uygulamaları ile hastalıksız ve uzun süreli yaşama şansı olanaklıdır.

Lenfomanın önemli belirtileri boyunda, koltuk altında veya kasıklardaki ağrısız bezeler, gece terlemesi, düşmeyen ve sebebi bilinmeyen ateştir.
    Ayrıca sürekli yorgunluk ve kilo kaybı da lenfomanın habercisi olabilir. Ancak bu belirtilerin başka hastalıklarda da görülebileceği unutulmamalıdır.O yüzden bu belirtileri hissettiğiniz vakit doktorunuza danışın.Unutmamalıdırki kanser, yılda 10 milyondan fazla yeni olguyla karşımıza çıkan, sonuçları ağır olan hastalıklardan biridir.
    Her yıl teşhis edilen kanser hastalıklarının önemli bir bölümü erken tanı ile etkin bir şekilde tedavi edilebilmektedir.

lenf kanseri ile ilgili bilgi rica ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dudak Üstü kırışıklığı hakkında bilgi rica ediyorum.

Dudak Üstü kırışıklığı hakkında bilgi rica ediyorum.

selam kızlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Ben 33 yaşındayım ve cildim ise yaşıma göre gayet yerinde ancak bende 1,5 yıldır böyle sağ dudağımın üst kısımlarında bir kırışıklık vuku buldu. Bu hususta tam olarak nereye gitmeliyim yardımcı olun bana
  2. takvim yöntemi ile korunma hakkında bilgi rica ediyorum.

takvim yöntemi ile korunma hakkında bilgi rica ediyorum.

Arkadaşlarım bir siteden görmüştüm de gebelikten korunmak için takvim yöntemi ile korunmadan bahsediyorlardı. Bu takvim yöntemi ile gebelikten hamilelikten korunma olayı nasıl oluyor ? Bana bunu biriniz anlatabilirse sevinirim. Teşekkürler.
  3. Derviş Muhammed Kimdir hakkında bilgi rica ediyorum

Derviş Muhammed Kimdir hakkında bilgi rica ediyorum

Derviş muhammed kimdir ve hakkında hangi bilgiler mevcut doğum tarihi nereli gibi bilgileri rica ediylorum teşekkürler.
  4. Kant'ın ahlak anlayışı hakkında bilgiler rica ediyorum

Kant'ın ahlak anlayışı hakkında bilgiler rica ediyorum

Kant'ın ahlak anlayışı neyi anlatıyor. prensibi nedir bu konu hakkında bilgi rica ediyorum. Tşk.
  5. Demi lavato hayatı hakkında bilgi rica ediyorum

Demi lavato hayatı hakkında bilgi rica ediyorum

Lütfen bana demi lavato nun hayatı nasıldır neler yapmıştır anlatabilir misiniz.

Sayfayı Paylaş