Lens kulananlar buraya

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Lens kulananlar buraya
en güzel mavi lens mavi lens tonları en doğal hareli gerçekçi lensler
Meleklerim hangi marka ve hangi renk lens kullanıyorsunuz? Benim lenslerim gri ve yeşil aslında gözlerim güzel ama bazen kendimi mutlu etmek için imaj değişikliğine tepeden tırnağa giriyorm:D Şimdi kendime doğal duran mavi renkli lens almayı düşünüyorum..Ama bazı maviler gözüne perde inmiş gibi kötü duruyor.Önerebileceğiniz doğal duran bir marka varsa lütfen paylaşın...Ayrıca lensli gözlerimizin resmini burdan da paylaşabiliriz hepinizden katılım bekliyorum:))

Bende lens kullanıyorum...Numaralı ve şeffaf lens...İlk başta Bausch & Lomb kullanıyordum fakat sonradan doktorum Zeiss kullanmamı önerdi çok memnunum Zeiss'den hem fiyatıda uygun...

Bende renkli lens almayı çok istedim benim göz çapım birazcık büyük olduğu için malesef renkli lens kullanamıyorum...

Bende freshlook kullanıyorum.İlk aldığım lens batma ve ilerleyen saatlerde gözde yorma yapıyordu.Freshlook tan memnunum ama mavi rengi oyuncak bebeğin göz rengi gibi yapmacık duruyor.Bana Bausch & Lomb markasını öneriyorlar senin Zeiss markasınada netten şimdi bakıyorum:)Pasikam peki numaralı lens gözüne tam oturuyormu?Ben ilk kez duydum göz çapı nı..Benim ilk kullandığım çerçeveliydi fena batıyordu.Şimdi kullandığım da arada bir kayma yapıyor:D göz çapıyla ilgili olabilir.Ben bu maviden istiyorum

11124d77b3ae75dbd.jpg

Canım göz çapı gözbebeğinin büyüklüğü ile ilgili eğer aldığın lensin çapı gözbebeğinin çapı ile aynıysa lens kayma yapmıyor gözde...Bazı renkli lensler çok yapmacık gerçekten lens oldukları belli oluyor...Geçen gün arkadaşıma Freshlooktan hareli ela rengi numaralı lens aldık çok doğal duruyor sanki kendi göz rengi gibi...Eğer alıcaksan hareli renklerden al...

lens-fa.jpg

İnan çok haklısın demekki lensim o yüzden kayma yapıyor.Bundan sonra alırken dikkat edicem canım..Hareli ela gerçekten çok doğal duruyor neten resim görmüştüm sanki lens değilde orjinal göz..Hareli mavi inşallah istediğim rengi bulabilirim.Dediğini dikkate alıcam pasikam :kiss:çok teşekkür ederim canım :)

Foto293A.jpgFoto248A.jpg bende mavi kullandim ama ne bilim pek hosuma gittmedi suanda kahve yesil karisimi birsey kullaniyorum harika görünüyor ama daha resim cekemdim

Canım Sanırım resim senin :) sağdaki resimde mavi olduğu belli soldakini çıkaramadım hangi marka kullanıyorsun? Resmin için ayrıca rep verdim paylaşım yaptığın için teşekkürler canım:)

Geri