gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Leonardo Da Vinci Kendi Portresi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Leonardo Da Vinci kendi portresini paylaşabilirsiniz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Leonardo Da Vinci Kendi Portresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İçimizdeki Leonardo da Vinci

İçimizdeki Leonardo da Vinci

İÇİMİZDEKİ LEONARDO DA VİNCİ... Yazan: Dr. Yılmaz Argüden İstanbul’un fethinden bir sene önce doğan Leonardo sadece dünyada yapılmış en iyi resimler arasında sayılan “Mona Lisa” ve “The Last Supper” gibi eserleri meydana getiren bir ressam değil, aynı zamanda tanınmış bir mimar ve heykeltraş; uçan bir makine, bir helikopter, paraşüt, bugün itfaiyecilerin kullandığı uzayan merdiven,...
  2. Leonardo da Vinci

Leonardo da Vinci

leonardo da vinci eserleri vikipedi leonardo da vinci tabloları vikipedi Leonardo da Vinci, 15 Nisan 1452 - 2 Mayıs 1519 tarihleri arasında yaşamış bir İtalyan Rönesans mimarı, müzisyen, anatomist, mucit, mühendis, heykeltraş, geometrisyen ve ressamdır. En önemli yapıtları Mona Lisa (1503 - 1507) ve Son Yemek’tir (1495 - 1497). Rönesans sanatını doruğuna ulaştırmış, yalnız sanat...
  3. Leonardo Da Vinci Resimleri

Leonardo Da Vinci Resimleri

Leonardo Da Vinci Resimleri istiyorum sizden şöyle en güzel Leonardo Da Vinci Resimlerini paylaşırsanız çok iyi olur :)
  4. Leonardo Da Vinci kısa hayatı

Leonardo Da Vinci kısa hayatı

Leonardo Da Vinci nin en özet şeklinde hayatını yazarmısınız en kısa vurguluyorum tekrar. Bana Leorando Da Vinci'nin yaşamını kısa cümleler ve can alıcı bilgilerler ile sağlayıp verebilirseniz minnettar kalacağım. Teşekkürler.
  5. Leonardo da Vinci'nin Kendi Portresi

Leonardo da Vinci'nin Kendi Portresi

Leonardo Da Vinci'nin Kendi Portresi Leonardo Da Vinci'nin Yaptığı Kendi Portresi Dünyaca ünlü Mona Lisa portresinin sahibi ressam Leonardo da Vinci'nin kendi portresini de yaptığını biliyor muydunuz melekler ? İşte o resim... :) Eserin Adı: Kendi Portresi Yapım tarihi: 1512 Orijinal Ebadı: 33,3 x 21,3 cm Tekniği: Desen Bulunduğu Yer: Biblioteca Reale / Turin - İtalya

Sayfayı Paylaş