gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Leopar desenli elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

leopar desenli elbiseler leopar desenli elbise modelleri 2011 modası elbise elbiseler 2011
    Meleklerim 2011 leopar desenli elbiseleri gördünüzmü bu senede leopar modası tüm bayanların vazgeçilmezi haline gelcek işte 2011 leopar desenli elbiseleri karşınızda :tik:

kraliçearı, Young bride ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Offf tek kelimeyle harikalar..Leoparın modası hiç geçmiyor benim annemin aşırı tutkusu var elbise çanta ayakkabı eşarp yazma ve en sonunda tayt hahahaha emeğine sağlık canım gözlerim bayram etti:D

*Gizemli Kıs* bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Evet bencede modası geçmeyen desenlerden biride leopar desenli modeller bunlarda gayet şık modeller paylaşım için saol balım:)

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

canım bunlar çok güzelmiş yaa emeğine sağlık...

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
  6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eskilerin, moda olduğu günümüzde. leoparda 2010 yılında ki tahtını 2011'de de koruyor Melek'ler :) Yani bu sene de leoparlar çok moda :)

Paylaşımın için tşkler canım:)

7. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    üçüncü elbiseyi beğendim.

Leopar desenli elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leopar desenli kombinasyonlar!

Leopar desenli kombinasyonlar!

leopar deseni leopar desenler desen desenli desenli herşey Leopar desenli giysiler yıllardır vitrinlerden ve kendine güvenen kadınların üzerinden düşmüyor… 2009 yazında da leopar çok moda, peki nasıl giyeceğiz? işte yanıtı:) Leopar, sezon ayırt etmeksizin her yıl koleksiyonlarda yerini alıyor. Yeni sezonda çok moda olan bu zamansız deseni giymek için işte önerilerimiz......
  2. Leopar ve Zebra Desenli Ayakkabılar

Leopar ve Zebra Desenli Ayakkabılar

leopar desenli ayakkabı leopar ayakkabı zebra desenli çanta satın al leoparlı leopar ve zebra desenini ayağında taşımak ve hoş görünmek isteyen meleklerim için beğendiğim modelleri sizlerle paylaşmak istedim.
  3. 2011 leopar desenli ayakkabılar

2011 leopar desenli ayakkabılar

leopar desenli ayakkabı leopar ayakkabı 2011 leopar desenler kıyafetlerimizde ayakkabılarımızda çantalarımızda evimizde kısacası heryerde artık. 2011 yılında da yine çok moda leopar desenli herşey :D:D şimdi size bu harikalardan leopar desenli ayakkabıları getirdim :D:D
  4. 2011 leopar desenli kıyafet modası

2011 leopar desenli kıyafet modası

leopar desenli elbiseler, kıyafetler, gömlekler, 2011 modası olan leopar desenleri farklı tasarımlarda sunuyoruz. Geçtiğimiz sezonun leopar modası, bu sezonda oldukça moda Melek'lerim.
  5. Leopar desenlerine evinizde yer açabilirsiniz

Leopar desenlerine evinizde yer açabilirsiniz

2016 sezonunda trend bir desen uygulaması olarak evimizde göze çarpan leopar deseni ev dekorasyon değişimleri için kaçırılmaz desen çeşitliliği arasında kendini gösterebilmektedir. İddialı ve değişik görünümü ile göze çarpan egzotik görünüm olarak farkını hissettirebilen leopar deseni ev dekorasyonunuzun doğru dokunuşlarında hayat bulursa değişik görünüm odalarınızda kendini...

Sayfayı Paylaş