gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Leopar Desenli Gözalıcı Ayakkabı Modelleri Buyrun

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Leopar Desenli Ayakkabı Leopar Desenli Ayakkabı Modeli

Sevgili melekler, leopar deseni son derece iddialı ve kullanılması hayli zor bir desen. Özellikle leopar desenli kıyafetler taşımayı bilenlerce ve uygun aksesuarlarla kullanıldığında hakkı verilen kıyafetler. Biz de bu yazımızda elbiseye oranla daha iddiasız ancak bir o kadar gözalıcı leopar desenli ayakkabı modelleri ile karşınızdayız ..:)

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    zevk meselesi ama bu ayakkabıları nasıl giyiyorlar anlamıyorum bana nedense çok itici geliyo :)

Leopar Desenli Gözalıcı Ayakkabı Modelleri Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Leopar Desenli Çanta Modelleri

2011 Leopar Desenli Çanta Modelleri

leopar desenli çanta leopar çanta desenli modelleri modelleri leoparlı çantalar Kızlar sizlere birbirinden ünlü markaların 2011 yılı için hazırladığı leopar desenli çantaları getirdim...Leopar desenler pek benim tarzım olmadığı için bu çantaların deseninden çok modelleri hoşuma gitti :D:D
  2. Ünlü Markalardan Leopar Desenli Çanta Modelleri

Ünlü Markalardan Leopar Desenli Çanta Modelleri

leopar desenli çantalar Bu sene leopar desenler oldukça moda...Bunu ünlü markaların 2011 yılı için hazırlamış oldukları çanta modellerinde de görüyoruz kızlar... Birbirinden ünlü markaların 2011 yılı için tasarlamış oldukları leopar desenli çantaları sizlerle paylaşıyorum :tik:
  3. Leopar Desenli Güneş Gözlüğü Modelleri 2012

Leopar Desenli Güneş Gözlüğü Modelleri 2012

Leopar Desenli Günaş Gözlükleri Güneş Gözlüğü Modelleri Ünlü tasarımcıların, kıyafet modasından esinlenip yarattıkları rengarenk güneş gözlüklerinden paylaşımlar sunuyorum sizlere... belki siz de hayalinizdeki gözlüğü burada bulabilirsiniz.
  4. 2012 leopar desenli ayakkabı modelleri isteyenler için

2012 leopar desenli ayakkabı modelleri isteyenler için

2012 leopar modası leopar desenli ayakkabı modelleri bildiğiniz gibi 2011 ve 2012 modası eskilerin en çok tutulan leopar modası oldu Melek'lerim. Artık bir çok kişiye daral getiren leoparlar hala bir çok kadın ve modacı tarafından trendler arasında ki yerini koruyor. Biz de bu sayfamızda isteyenler için 2012 ayakkabı modası trendleri arasından seçtiğimiz leopar ayakkabı modelleri sunmak...
  5. Yepyeni Leopar Desenli Elbise Modelleri 2012

Yepyeni Leopar Desenli Elbise Modelleri 2012

Yeni Sezon Leopar Desenli Elbiseler Leopar Desenli Elbise Modelleri Sevgili melekler, moda sizin için vageçilmezse sevenleri tarafından asla modası geçirilmeyen leopar desenli elbiseler mutlaka dikkatinizi çekmiştir. Fazlasıyla kadınsı ve herkesin taşıyamayacağı leopar desenli elbiseler uygun aksesuarlarla uygun vücutlarda taşındığında gerçekten gözalıcı bir görünüm ortaya çıkıyor. İşte...

Sayfayı Paylaş