gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Leopar Oje Nasıl Yapılır ? (Videolu )

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

leopar oje leopar oje nasıl yapılır leopar desenli tırnaklar

Son 1-2 yıldır tırnak süsleme, değişik materyaller kullanarak tırnak boyama çok moda melekler :) Kimisi tablo gibi şahane olurken, kimisi de bu ne ya dedirtecek kadar iddialı ve itici olabiliyor. Tırnak süslemede bu yılın trendlerinden biri de leopar tırnaklar :) Tırnak süslemeden daha masum olan leopar tırnaklar, iddialı görüntüsüyle çok sade elbiselerle gidebilecek bir tarz. Şimdi geçelim leopar oje örneklerine. Resimlerin sonunda da leopar oje nasıl yapılır videolu anlatımını bulacaksınız .. :tik:

Leopar Oje Nasıl Yapılır ? (Videolu ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balıksırtı örgü nasıl yapılır? (Videolu Anlatım)

Balıksırtı örgü nasıl yapılır? (Videolu Anlatım)

balık sırtı nasıl örülür balıksırtı nasıl örülür balık sırtı yapılır videolu anlatım ters balıksırtı saç örgüsü, nasıl örülür, nasıl yapılır, şekilleri, videolu anlatım, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, En çok ta çocuklarımızın saçlarını örerken balıksırtı modelini kullanırız.Hem derli toplu hem de şık duran bu örgü şeklini bilmeyenler için videolu anlatımını...
  2. Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl  Yapılır? (Videolu Anlatım)

Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

origami hayvan yapımı origami nasıl yapılır resimli anlatım origami, kağıttan hayvan nasıl yapılır, kağıt katlama, teknikleri, çeşitleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Bir dönem ,daha bizler çocukken ,origami- japon kağıt katlama sanatı çok meşhur olmuştu.Televizyonlarda konuyla ilgili çocuk programları olur,bütün çocuklar o saatlerde ellerinde...
  3. İddialı Leopar Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

İddialı Leopar Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

leopar göz makyajı, göz makyajı çeşitleri, leopar göz makyajı yapılışı Sevgili melekler, iddialı göz makyajlarından biri olan leopar göz makyajı tamamen el maharetine bağlı. Giyeceğiniz son derece sade ve alımlı bir kyafet üzerine yapabileceğiniz leopar göz makyajıyla tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasına hazır olun. Bunun için gerekli makyaj altı çalışmalarını yaptıktan sonra kısa...
  4. Mat Oje Evde Nasıl Yapılır?

Mat Oje Evde Nasıl Yapılır?

mat oje, mat oje yapımı, mat oje yapmak için Sevgili melekler, özellikle yaz aylarında rengarenk ojeler hayli yaygın olarak kullanılıyor. Tırnak süslemelerinde sezonun trendlerinden biri de mat ojeler. Eğer siz de bu ojelerden satın almayı düşünüyorsanız, size tarif edeceğimiz yöntemle yeni bir oje satın almadan sevdiğiniz herhangi bir ojenizi mat oje haline getirebileceksiniz. Nasıl mı? :)...
  5. PORSELEN MAKYAJ NASIL YAPILIR? (VİDEOLU)

PORSELEN MAKYAJ NASIL YAPILIR? (VİDEOLU)

porselen makyaj,porselen makyaj izle,porselen makyaj nasıl yapılır,porselen makyaj video izle,porselen makyaj hakkında herşey [MEDIA] Cildinizin pürüzsüz görünmesini mi istiyorsunuz? Bebek kadar güzel görünen bir cilt için porselen makyajı deneyebilirsiniz. Düğünlerde, davetlerde ve özel gecelerde kullancağınız bu makyaj, sizleri porselen bebek gibi gösterecek. Melekler Mekanı ekibi...

Sayfayı Paylaş