gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

leptoplar çöpe rolltoplar eve

Konu, 'Donanım Haberleri İnceleme' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

rolltop nedir, özellikleri, fiyatları, donanımı hakkında tüm bilgi burda arkadaşlar
    işte teknolojide sonnokto rolltop çok ilginç tasarımı var arkadaşlar benim çok hoşuma gitti ne kadar kulanışlıolur onu deneyimp görcez artık. Ama gerçekten çok ilginç dürüm yapar gibi yapıp taşıyorsunuz:D:D işte rolltop hakkında bilgi ve video tanıtımı

Geniş, dokunmatik, 180 derece dönebilen ekranları şık tasarımları ile laptoplar bizleri cezbede dursun, arge çalışmalarıyla yenilikçi tasarım üretmek isteyen firmalar prototip sunumlarıyla yok artık dedirtiyor.

Roll**** işte bu yok artık dedirten son nokta. Özel tasarımı sayesinde rulo şeklinde katlanıp açılabilmekte. İsterseniz 15" ekrana sahip laptop gibi ya da 17" lik dokunmatik ekranlı bir televizyon gibi kullanılmakta. Henüz donanım hakkında bilgi veremesekte tanıtım videosunu ilzeyip anlayabilirsiniz

nese355, arfe, ßeLeN ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Bundan istiyorum da fiyatı nedir acaba :D:D video harika olmuş ya müzik falan çok etkilendim öyle ağır ağır da hareketler falan farklı bir hava katmiş :D:D
    O nasıl birşeydir öyle usta bana rolltop alsana :D
    Gelecekte bizi neler bekliyor beklemeye korkuyorum açıkçası :D:D

Emeğine sağlık ustaa hoş video kısmı biraz zahmetli olsada(anladın sen ne dediğimi ) :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    cok ilgincmis :D
    beyendim.

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    süpermişşşşşşşşşşşşşş

CeMoŞ bunu beğendi.
leptoplar çöpe rolltoplar eve konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlerde oluşan özel çöpler

Evlerde oluşan özel çöpler

Evlerde oluşan özel çöpler Evsel çöpler içinde özel tehlikeli çöpler, çok az oluşma olasılığına sahip olduğu veya hiç oluşmaz gibi insana geldiği için , insanın gözünden kaçmaktadır. Halbuki az miktarlarda da olsa evde de oldukca alıcı ortamlar için tehlikeli olabilecek özel tehlikeli atıklar üretilmektedir. Bunlar hangi özelliklerinden dolayı tehlikelidir ? Toksik...
  2. Çöp

Çöp

süprüntü görmek bayağı işler yapan kimse için hayra, yoksul için zenginliğe, zenginler için yöneticiliğe, mal ve eşya çokluğuna; Çöp, herkes için izzet ve şerefe delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çöplük, Toz.)İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü olaylara karışacağınıza işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sıkıntı demektir. İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü...
  3. Çöp:

Çöp:

Çöp: Çöpler için çöp öğütücüsü kullanılması tavsiye olunur. Bu sayede çöp kutusuna sadece öğütülmeyen çöpler atılır. Çöp öğütücüsünün bulunmadığı durumlarda birden fazla çöp kutusu bulunmalıdır. Biri gündelik çöpler için diğeri de geri dönüşümlüler için kullanılabilir.
  4. Çöp Kebabı

Çöp Kebabı

çöp kebabı nasıl yapılır çöp kebabı kıymalı kıymalı şiş facebooka koyulacak resimler Malzemeler : 500 gr yağsız kıyma,2 dilim bayat ekmek,4-5 dal maydanoz,1 baş soğan,1 yumurta,baharat(isteğe göre)2-3 diş sarımsak,5-6 patlıcan,2 domates,4-5 sivri biber,1 bardak sıvıyağ YAPILIŞI:Kıyma,rendelenmiş soğan,ufalanmış ekmek içi,kıyılmış maydanoz,ezilmiş sarımsak,yumurta,tuz karıştırılarak...
  5. Evde çöp bekletmek bereketsizliğe yol açarmı?

Evde çöp bekletmek bereketsizliğe yol açarmı?

Bereket, az malın çok faydası olması, çok işe yaraması demektir. Az bir mal, bereketli olunca, çok kimsenin rahat etmesine, çok iyi işlerin yapılmasına yarar. Bereketli olmayan çok mal vardır ki, sahibinin dünyada ve âhirette felaketine sebep olur. O hâlde malın çok olmasını değil, bereketli olmasını istemelidir! Rızk hiç değişmez, azalmaz ve çoğalmaz. Kimse kimsenin rızkını yiyemez. Hiç...

Sayfayı Paylaş