gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lerzan Mutlu ve Pınar Eliçe birbirine girdi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

lerzan mutlu, pınar eliçe, lerzan mutlu pınar eliçe kavgası, pınar eliçe lerzan mutlu kavgası,
    CINE5'de yayınlanan Pınar Eliçe'nin programı yayından kaldırıldı. Sebebi ise Lerzan Mutlu ve Pınar Eliçe'nin CINE5 koridorlarından yükselen kavga sesleri.

Bu iki ünlünün aralarında geçen kavga küfürlü ve cidden de büyük bir kavgaymış Melek'lerim.

Meleklermekani.com olarak Pınar Eliçe'nin bu kavgayla ilgili basına yaptığı açıklamayı sizlere sunuyoruz.

İşte Pınar Eliçe'nin o açıklaması:

Sevgili Basın Mensubu Arkadaşlarım;

Maalesef dünden (07.04.2011) beri hiç de istemediğim bir şekilde medyanın gündemini meşgul etmekteyim.

Yaşanan bu talihsiz ancak önlenemesi çok zor olan olayın sizlerin ve müzikseverlerin gündemini daha fazla meşgul etmemesi için konuyu uzatmama kararı almıştım. Ancak bilgim olmadan ve bana doğrulatılmadan medyada yer alan pek çok yanlış bilgiyi okuyunca; bu açıklamayı yapmayı zorunlu gördüm.

>> İŞTE KÜFÜRLERİN HAVADA UÇUŞTUĞU O KAVGA BURAYA TIKLAYIN

Öncelikle ve ehemmiyetle belirtmek isterim ki; özel hayatım dolayısı ile uzun bir sürenin ardından geri döndüğüm meslek ve televizyonculuk hayatımın bu evresinde, böylesine sanatçı ve şahsi karakterime uymayan bir şekilde gündeme gelmek beni çok üzdü.

Ancak her ne kadar sanatçı kimliğiniz ve terbiyeniz sizi bir noktaya kadar engellese de, sürekli olarak tahrik edilmek, saygısızca hareketlere ve söylemlere muhatap kılınmak, insani zaaflarınız ve kendinizi, gururunuzu koruma güdünüz; bir noktada sizleri istenmeyecek bir durumla karşı karşıya bırakabiliyor. Dün olan da budur.

Konun muhatabı olan diğer kişi ile televizyon programım öncesinde tartıştığım, sonradan söylemekten utandığım bazı kelimelerin ağzımdan çıktığı, sesimi yükselttiğim doğrudur.

Ancak konu ile ilgili diğer detaylar; hadiseyi medyaya servis eden kişilerin kasıtlı ve ne amaçlı olduğu belli olan abartma ve yalan yanlış bilgi aktarımlarından ibarettir.

Olayın gerçeklerini aktarmak gerekirse;

1- YILDIZ TİLBE: Bu talihsiz olay esnasında sevgili arkadaşım Yıldız Tilbe orada değildi. Kendisi ayrılmıştı. Belki de orada olsaydı, bu olay hiç yaşanmayacaktı. Çünkü sevgi ve saygı duyduğum, kaale aldığım bir kişinin yanında kendime hakim olmam daha kolay olurdu.

2- MOBİLYA: Yayın yaptığım süre içinde programımın dekorunu oluşturan firmaya; başka bir kişinin ya da programın dekorunu yapmaması, değiştirmesi gibi konularda baskı yapmam söz konusu değildir, böyle bir olay yaşanmamıştır. Kaldı ki; sözü geçen firma oldukça profesyonel, iş bilen ve işine karıştırmayacak bir firmadır ve benim de böyle bir müdahalede bulunacak kadar küçülmem düşünülemez bile...

3- BOĞAZINA SARILMAK : Ne kadar sinirlensem, ne kadar çileden çıksam da; hiçbir şekilde kimseye darp etmem mümkün değildir. Saç çekmek, boğazına sarılmak gibi şeyler asla olmamıştır.

4- KISKANÇLIK: İlk günden bu yana Muhabbet Pınarı’nda konuk etme şerefine eriştiğim tüm sanatçı dostlarıma bir kez daha teşekkür etmek isterim. Zaman zaman popülerlik açısından birilerimiz öne geçsek de; hiçbir sanatçı bir diğerinden daha az saygıdeğer yada konuk edilmeye daha çok layık değildir. Bu düşünce de olduğum için; böyle bir kıskançlık için de olmam da düşünülemez.

Gerçeklerin bunlar olmasına karşın; ne kadar tahrik edilsem ve üstüme oynansa da kendime hakim olmam, bu olaya dahil olmamam gerekirdi.

Bu vesile ile; bir kez daha olayın hakikatlerini ve detaylarını bilgilerinize sunar; bu talihsiz olay için hayranlarımından özür diler ve bundan sonra mümkün olduğunca sadece sanat çalışmalarımla ve güzel haberlerle gündemde olmaya gayret edeceğimi bildiririm.

Sevgi ve saygılarımla

Pınar Eliçe

Lerzan Mutlu ve Pınar Eliçe birbirine girdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lerzan Mutlu - İki Kelime

Lerzan Mutlu - İki Kelime

Alır başını gidersin, gitmesine buralardan, Benimle ilgili herşey, seninle gelmeyecek mi? Sen nerede kiminle olsan, bildiğim huyların var. Çok sevdiğin gözlerim aklına düşmeyecek mi? Sanıyorsun yar, Sanıyorsun yar, Beni kaybettin arıyorsun yar. Ama artık ben yokum. Gururun kurtasın seni, hasretin ellerinden, İnadın sevsin seni benim yerime, Mademki bu kadardı, seninle yaşananlar Ne kadar...
  2. Pınar eliçe sahnelere geri dönüyor

Pınar eliçe sahnelere geri dönüyor

pınar eliçe hayatı pınar eliçe kimdir pinar elice kimdir biyografi vikipedi PINAR ELİÇE GEÇEN UZUN ARADAN SONRA TEKRAR MÜZİĞE VE SAHNELERE GERİ DÖNDÜ. Yedi yıldır müzikten ayrı kalan Pınar Eliçe geçen uzun aradan sonra tekrar müziğe ve sahnelere geri döndü. Yeni projeleri arasında kadın programı yapmak olan Pınar Eliçe, klasik kadın programlarının aksine bol müzik ve eğlenceli bir...
  3. Pınar eliçe antakya'yı coşturdu

Pınar eliçe antakya'yı coşturdu

Sahnelere dönüş yapan assolist Pınar Eliçe yılbaşı geccesi sahne aldığı Antakya'daki otelde bin kişiyi eğlendirdi. Güzelliği, seçtiği kıyafeti, zerafeti ve sahnesi ile Antakyalıları coşturan Eliçe, çoğu sanatçının yılbaşı geccesi sahne almamasına rağmen oteli tıka basa doldurdu. Büyük beğeni toplayan Eliçe seçtiği Türk Sanat Müziği parçaları ile gelen misafirleri mest etti. Saatler 24:00...
  4. Pınar Eliçe performansını sergiledi

Pınar Eliçe performansını sergiledi

sheraton otelde assolist olarak sahneye çıkan Pınar Eliçe kulakların pasinı sildi ve teşekkür plaketi aldı..... PINAR ELİÇE BÜYÜLEDİ! HER YIL DÜZENLENEN VE TÜM OTO SANAYİCİLERİNİN KATILDIĞI GECCE MASLAK SHERATON OTELDE YAPILDI. ASSOLİST PINAR ELİÇE'NİN SAHNE ALDIĞI GECCEDE ADETA YER YERİNDEN OYNADI. Eliçe hem göze hem kulağa hitap etti, gecceye katılan Şişli Belediye Başkanı Mustafa...
  5. Lerzan "Mutlu"

Lerzan "Mutlu"

şarkıcı Lerzan Mutlu bu kez de adından bir hayır ile söz ettirecek nasılmı? cevabı haberimizde.... TAZMİNATI FAKİRLERE DAĞITACAK! NÜKHET DURU, İKİ YIL ÖNCE KATILDIĞI BİR TELEVİZYON PROGRAMINDA LERZAN MUTLU İÇİN 'LERZAN MUTLU, SEDA SAYAN’IN ETEĞİNİN PÜSKÜLÜ OLAMAZ' DEMİŞTİ! Nükhet Duru’ya tazminat davası açan Lerzan Mutlu, geçtiğimiz yıl neticelenen davayı kazanmıştı. Mahkeme, Duru’nun...

Sayfayı Paylaş