gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Lerzan Mutlu - Yana Yana

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Nasıl başlar nasıl biter aşk ben biliyordum Ne yazık ki iyi kötü biraz seni tanıyordum Nasıl başlar nasıl biter aşk ben biliyordum
    Ne yazık ki iyi kötü biraz seni tanıyordum

O hatayı ben bir kere yaptım
    Bi daha yaparmıyım
    Deliye dönüp dolanıp peşinde sana taparmıyım?

Seni beni yana yana
    Hem de urun urun arayacaksın
    Asıl o zaman ne kaybettiğinin
    Farkına varacaksın

Lerzan Mutlu - Yana Yana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lerzan Mutlu - Nerdesin Sen

Lerzan Mutlu - Nerdesin Sen

lerzan mutlu neredesin sen neredesin sen ah kiminlesin neredesin sen kiminlesin sen beni böyle bırakıpta gidemezsin sen uydun eller sözüne beni sensiz bıraktın kimler aldattı seni hangisine inandın kimler aldattı seni hangisine inandın o sözlere aldanıp gitmezsin sandım kim bilir sen nerdesin hangi yaban eldesin seni nasıl seni nasıl özledim olamazsın başkasıyla yapamazsın başkasıyla...
  2. Lerzan Mutlu - İki Kelime

Lerzan Mutlu - İki Kelime

Alır başını gidersin, gitmesine buralardan, Benimle ilgili herşey, seninle gelmeyecek mi? Sen nerede kiminle olsan, bildiğim huyların var. Çok sevdiğin gözlerim aklına düşmeyecek mi? Sanıyorsun yar, Sanıyorsun yar, Beni kaybettin arıyorsun yar. Ama artık ben yokum. Gururun kurtasın seni, hasretin ellerinden, İnadın sevsin seni benim yerime, Mademki bu kadardı, seninle yaşananlar Ne kadar...
  3. Lerzan Mutludan Acı sözler

Lerzan Mutludan Acı sözler

Hahaaayt tam gündemden düşmüştüm ki aklıma birşey geldi :D Acama kime çatsam, acaba kime çamur atsam. Armudun sapı üzümün çöpü.. :D OĞLUMLA YAŞITLARI KOCA YAPMIYORUM! TELEVİZYON PROGRAMINDA SEDA SAYAN'A BANU ALKAN'IN 'NAMERT, ŞEREFSİZ' DEMESİNE İZİN VERDİĞİ İÇİN TAZMİNATA MAHKUM OLAN LERZAN MUTLU, AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ. Sanat dünyası, bayram seyran dinlemedi, kavgalarını sürdürdü!...
  4. Lerzan "Mutlu"

Lerzan "Mutlu"

şarkıcı Lerzan Mutlu bu kez de adından bir hayır ile söz ettirecek nasılmı? cevabı haberimizde.... TAZMİNATI FAKİRLERE DAĞITACAK! NÜKHET DURU, İKİ YIL ÖNCE KATILDIĞI BİR TELEVİZYON PROGRAMINDA LERZAN MUTLU İÇİN 'LERZAN MUTLU, SEDA SAYAN’IN ETEĞİNİN PÜSKÜLÜ OLAMAZ' DEMİŞTİ! Nükhet Duru’ya tazminat davası açan Lerzan Mutlu, geçtiğimiz yıl neticelenen davayı kazanmıştı. Mahkeme, Duru’nun...
  5. Lerzan Mutlu Kilisede Evlenecek

Lerzan Mutlu Kilisede Evlenecek

Ben bizim bu ünlülerin kilisede evlenme merakını anlamıyorum hepsi can atıyor kilisede evlennmeye ama gel camide nikah kıyalım desek kimse kabul etmez :tsk: Lerzan Mutlu, Paris’te bir kilisede evlenmek üzere gün almak için konsolosluğa başvurdu. Müstakbel eşinin adını açıklamayan Mutlu, “Sevgilim bir armatör. Müslüman değil. Kilisede nikah kıyacağız. Ama dinimi asla değiştirmeyeceğim”...

Sayfayı Paylaş