gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Lerzan Mutlu: "Zirve" (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ayşe özyılmazel
    8 ay gibi uzun bir süredir İngiltere'de bulunan Lerzan Mutlu, büyük bir değişimle İstanbul'a döndü. Tamamen değiştirdiği imaj ve tamamen değiştirdiği müzik tarzıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Lerzan Mutlu bu değişimi şöyle açıklıyor; "Değişik bir benle ve tamamen değiştirdiğim pop tarzındaki -Zirve- adlı albümümle sizlerle buluşmaya büyük bir heyecanla can atıyorum. Zirvede Buluşmak Üzere..."
    Erhan Bayrak'ın müzik direktörlüğünde gerçekleşen ve masteringleri İngiltere'de yapılan albümde sanatçı tamamen tarzının dışında ve tamamen pop tarzında bir albüm hazırladı.
    Prodüktörlüğünü ve yapımcılığını Lerzan Mutlu'nun yaptığı albümde son günlerin en popüler bestecisi ve söz yazarı Sinan Akçıl'ın yaza damgasını vuracak, hareketli "Bir Numara" ve slow "Bu Sözümü Unutma" adlı iki tane parçası bulunuyor. Ayşe Özyılmazel'in profesyonel olarak söz yazdığı "Herkes Mutlu" adlı şarkı ise son günlerin en çok konuşulan şarkısı olacak. Albümde ayrıca Altan Çetin, Emre Irmak, Gökhan Özen, Hakkı Yalçın ve Güven Baran'ın şarkıları da bulunuyor.

Lerzan Mutlu - Zirve
    Bir Numara
    Söz & Beste: Sinan Akçıl
    Herkes Mutlu
    Söz: Ayşe Özyılmazel Beste: Emre Irmak
    Bu Sözümü Unutma
    Söz & Beste: Sinan Akçıl
    Hançer
    Söz & Beste: Altan Çetin
    Kalbimi Taşıyorum
    Söz & Beste: Güven Baran
    Rövanşı Var
    Söz: Hakkı Yalçın Beste: Gökhan Özen
    Bir An Bile Düşünmedim Söz & Beste: Güven Baran

Lerzan Mutlu: "Zirve" (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lerzan Mutlu - OnDört Bahar

Lerzan Mutlu - OnDört Bahar

lerzan mutlu yollarıma çıkma Saçlarıma vurdu ayrılık ayları Bir seni çok sevdim Bir de baharları Bir seni bekledim Bir seni özledim Unuttum gidenleri Gidenler dönmüyor geri Yollarıma çıkma çıkarsan hiç acımam Gözlerime bakma bakarsan dayanamak Bilirsin sen beni ne çok sevdim senş Ah seni bekleyeli kim bilir kaç bahar geçti Bilirsin sen beni ne çok sevdim senş Ah seni bekleyeli kim bilir kaç...
  2. Lerzan Mutlu - İki Kelime

Lerzan Mutlu - İki Kelime

Alır başını gidersin, gitmesine buralardan, Benimle ilgili herşey, seninle gelmeyecek mi? Sen nerede kiminle olsan, bildiğim huyların var. Çok sevdiğin gözlerim aklına düşmeyecek mi? Sanıyorsun yar, Sanıyorsun yar, Beni kaybettin arıyorsun yar. Ama artık ben yokum. Gururun kurtasın seni, hasretin ellerinden, İnadın sevsin seni benim yerime, Mademki bu kadardı, seninle yaşananlar Ne kadar...
  3. Lerzan Mutludan Acı sözler

Lerzan Mutludan Acı sözler

Hahaaayt tam gündemden düşmüştüm ki aklıma birşey geldi :D Acama kime çatsam, acaba kime çamur atsam. Armudun sapı üzümün çöpü.. :D OĞLUMLA YAŞITLARI KOCA YAPMIYORUM! TELEVİZYON PROGRAMINDA SEDA SAYAN'A BANU ALKAN'IN 'NAMERT, ŞEREFSİZ' DEMESİNE İZİN VERDİĞİ İÇİN TAZMİNATA MAHKUM OLAN LERZAN MUTLU, AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ. Sanat dünyası, bayram seyran dinlemedi, kavgalarını sürdürdü!...
  4. Lerzan "Mutlu"

Lerzan "Mutlu"

şarkıcı Lerzan Mutlu bu kez de adından bir hayır ile söz ettirecek nasılmı? cevabı haberimizde.... TAZMİNATI FAKİRLERE DAĞITACAK! NÜKHET DURU, İKİ YIL ÖNCE KATILDIĞI BİR TELEVİZYON PROGRAMINDA LERZAN MUTLU İÇİN 'LERZAN MUTLU, SEDA SAYAN’IN ETEĞİNİN PÜSKÜLÜ OLAMAZ' DEMİŞTİ! Nükhet Duru’ya tazminat davası açan Lerzan Mutlu, geçtiğimiz yıl neticelenen davayı kazanmıştı. Mahkeme, Duru’nun...
  5. Lerzan Mutlu Kilisede Evlenecek

Lerzan Mutlu Kilisede Evlenecek

Ben bizim bu ünlülerin kilisede evlenme merakını anlamıyorum hepsi can atıyor kilisede evlennmeye ama gel camide nikah kıyalım desek kimse kabul etmez :tsk: Lerzan Mutlu, Paris’te bir kilisede evlenmek üzere gün almak için konsolosluğa başvurdu. Müstakbel eşinin adını açıklamayan Mutlu, “Sevgilim bir armatör. Müslüman değil. Kilisede nikah kıyacağız. Ama dinimi asla değiştirmeyeceğim”...

Sayfayı Paylaş