gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Lerzan Mutlu'dan Alişan'a Fırça!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

lerzan mutlu, alişan, gerginlik, programına gelmeyince, fırça attı, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Lerzan Mutlu ,3 kez söz verip programına gelmeyen Alşan'ı hem programında hem de twitterda bir güzel fırçaladı!

Sunuculuğunu üstlendiği ’Yüksek Topuklar’ programında "Alişan beni sinirlendirdi. 15 senelik arkadaşım... 8-9 senedir bu işi yapıyorum. Her programımda bana bir gün verir. O gün gider başka yere çıkar.

Bunu 3 keredir yapıyor. Ben de delirdim. Çünkü erkekliğin, delikanlılığın kitabını yazan bir adamın Demet Akalın’dan ders alıp; söz verince tutması gerekir. Birazcık sözünün arkasında durmayı öğrenecek. Erkeklik söz vermektir. Ayıp!.. Hiç delikanlıyım diye ortalarda dolaşmasın..." şeklinde konuşan Lerzan Mutlu; şahsi Twitter hesabından da Alişan’a yönelik sert eleştirilerde bulundu.

Lerzan Mutlu'dan Alişan'a Fırça! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boya fırçaları

boya fırçaları

Boya fırçaları sertleşmiş ise: Kaynamış sirkeli suda bekletin yumuşadığını göreceksiniz.
  2. Diş Fırçaları...

Diş Fırçaları...

DİŞ FIRÇALARININ PLAK UZAKLAŞTIRMA ETKİLERİ KLİNİK YÖNTEMLERLE DEVAMLI OLARAK ARAŞTIRILMAKTADIR.BU ÇALIŞMALARIN SONUÇLARINA GÖRE DİŞ FIRÇALARI DA DEVAMLI OLARAK MODİFİYE EDİLMEKTEDİR. Mikrobiyal dental plak (bakteri plağı,plak) uzaklaştırılması ve birikiminin önlenmesi dişhekimliği pratiğinin anahtar girişimlerinden birisidir. Diş eti iltihabı (gingivitis) olan olgularda, plak...
  3. Fırça

Fırça

Saç taramak yaptığınız bir hata nedeniyle bazı sorunlar yaşayacaksınız demektir. Fırça eski ise sağlığınızın bozulacağına işarettir. Çok sayıda fırça görmek karşınıza birçok iş fırsatı çıkacak anlamındadır. Saç taramak yaptığınız bir hata nedeniyle bazı sorunlar yaşayacaksınız demektir. Fırça eski ise sağlığınızın bozulacağına işarettir. Çok sayıda fırça görmek karşınıza birçok iş fırsatı...
  4. İnsandan FırÇa...

İnsandan FırÇa...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Lerzan "Mutlu"

Lerzan "Mutlu"

şarkıcı Lerzan Mutlu bu kez de adından bir hayır ile söz ettirecek nasılmı? cevabı haberimizde.... TAZMİNATI FAKİRLERE DAĞITACAK! NÜKHET DURU, İKİ YIL ÖNCE KATILDIĞI BİR TELEVİZYON PROGRAMINDA LERZAN MUTLU İÇİN 'LERZAN MUTLU, SEDA SAYAN’IN ETEĞİNİN PÜSKÜLÜ OLAMAZ' DEMİŞTİ! Nükhet Duru’ya tazminat davası açan Lerzan Mutlu, geçtiğimiz yıl neticelenen davayı kazanmıştı. Mahkeme, Duru’nun...

Sayfayı Paylaş