gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lerzan Mutlu'nun kilolu hali

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

lerzan mutlu lerzan mutlunun bikinili resimleri mutlu kaç kilo mutlunun resimleri kilo Bir süredir ortalıklarda görülmeyen ve her zaman fiziğinden söz edip diğer sanatçılara taş atan Lerzan Mutlu görenleri şaşkına çeviriyor.Neden mi? [​IMG]

Bodrum Divan Palmira Otel'de tatil yapan Lerzan Mutlu, bikinili haliyle görenleri şaşırttı. Geçtiğimiz yıllarda ince fiziği ile dikkat çeken Mutlu'nun bir hayli kilo aldığı gözlerden kaçmadı. Gün boyunca güneşlenen ve sık sık denize girerek serinleyen Mutlu, halinden memnundu.

2. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ayy ben de şaşırdım doğrusu:)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha nolmuş güzelim hatuna

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    şaka gibi nolmus ya .d

5. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ıyyykkkkkkkk.........

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    şaşırmamak elde deilki ....
    bu arada bodrum ve dıer tüm palmıra dıvan oteller bizim otel :D

7. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    rahattan şişmiş karı

Lerzan Mutlu'nun kilolu hali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lerzan Mutlu - İki Kelime

Lerzan Mutlu - İki Kelime

Alır başını gidersin, gitmesine buralardan, Benimle ilgili herşey, seninle gelmeyecek mi? Sen nerede kiminle olsan, bildiğim huyların var. Çok sevdiğin gözlerim aklına düşmeyecek mi? Sanıyorsun yar, Sanıyorsun yar, Beni kaybettin arıyorsun yar. Ama artık ben yokum. Gururun kurtasın seni, hasretin ellerinden, İnadın sevsin seni benim yerime, Mademki bu kadardı, seninle yaşananlar Ne kadar...
  2. Lerzan "Mutlu"

Lerzan "Mutlu"

şarkıcı Lerzan Mutlu bu kez de adından bir hayır ile söz ettirecek nasılmı? cevabı haberimizde.... TAZMİNATI FAKİRLERE DAĞITACAK! NÜKHET DURU, İKİ YIL ÖNCE KATILDIĞI BİR TELEVİZYON PROGRAMINDA LERZAN MUTLU İÇİN 'LERZAN MUTLU, SEDA SAYAN’IN ETEĞİNİN PÜSKÜLÜ OLAMAZ' DEMİŞTİ! Nükhet Duru’ya tazminat davası açan Lerzan Mutlu, geçtiğimiz yıl neticelenen davayı kazanmıştı. Mahkeme, Duru’nun...
  3. Lerzan Mutlu: "Zirve" (2009)

Lerzan Mutlu: "Zirve" (2009)

ayşe özyılmazel 8 ay gibi uzun bir süredir İngiltere'de bulunan Lerzan Mutlu, büyük bir değişimle İstanbul'a döndü. Tamamen değiştirdiği imaj ve tamamen değiştirdiği müzik tarzıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Lerzan Mutlu bu değişimi şöyle açıklıyor; "Değişik bir benle ve tamamen değiştirdiğim pop tarzındaki -Zirve- adlı albümümle sizlerle buluşmaya büyük bir heyecanla can...
  4. Kilolu bayanlara kıyafet tüyoları

Kilolu bayanlara kıyafet tüyoları

kilolu bayanlar için elbise modelleri Kilosu veya boyu kaç olursa olsun eğer isterse her kadın güzel ve bakımlı görünebilir. Belki zayıf ve boylu poslu olmak hoş görünmeyi kolaylaştırıyor. Çünkü piyasa ‘ideal’ dayatması altında belirlenen ölçülere endeksli. DESEN VE RENK Genel kanı kilo fazlası olanların; siyah, lacivert, kahverengi gibi koyu renklere yönelmesinin uygun olduğudur....
  5. kilolu bayan

kilolu bayan

kendimi bildim bileli oldukça kilolu sayılan bayanım ve bekarım. Lütfen bana kolaylıkla yapabileceğim diyet listesi bilgilerini verebilirsiniz diyet yapmaya karar verdim ama etkili diyetler olursa sevinirim yaz aylarına oldukça zayıf bir şekilde girmek istiyorum:)

Sayfayı Paylaş