gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Levent Dörter Kimdir?Levent Dörter Biyografisi....

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Levent Dörter Kimdir Levent Dörter Hayatı

Merak edenler için Levent Dörter kimdir...Levent Dörterin Yazık şarkı sözlerine de buradan ulaşabilirsiniz....

Levent Dörter 18 Eylülde Ankara'da dünyaya geldi...İlkokul ortaokul ve lise hayatı Ankarada geçti..Üniversite eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde Çalışma Ekonomisi bölümünde tamamladı.Müzik hayatına lise yıllarında babasının aldığı gitarla kızları etkilemek ve sevimli görünmek için şarkı söylemesi ie başladı...:)
    Üniversite yıllarında okurken çalışma zorunluluğu doğdu ve sahne hayatı böyle başlamış oldu..1996 ve 2000 yılları arasında İstanbul Ortaköy,Levent ve Bağdat Caddesinde güzide birçok gece kulüplerinde sahne aldı.O dönemlerde ferhat Göçer başta olmak üzere birçok şarkıcıyla aynı sahnede yer aldı.Ve sene 2011 de edinmiş olduğu sahne tecrübesini Aşka Saygımdan albümü ile sevenleriyle paylaştı...Tan Taşçı ile Duvaksız Gelin şarkısına düet yaptı....

Levent Dörter Kimdir?Levent Dörter Biyografisi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haluk levent biyografisi

haluk levent biyografisi

26 Kasım 1968'de Adana’nın Yüreğir ilçesinde doğdu. İlkokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Adana Atatürk Lisesi'nden mezun oldu. Sonra sırasıyla Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği, Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, Orta Doğu Üniversitesi Fizik Bölümü ve Ankara Üniversitesi Muhasebe bölümünde kısa zamanlar öğrencilik yaptı. Üniversite giriş sınavlarını...
  2. Levent Yüksel biyografisi

Levent Yüksel biyografisi

21 Ekim 1964 tarihinde Antalya'da, Antalya doğumevinde dünyaya gelmişim. Yani tipik bir Terazi burcuyum, sanatçı ruhlu, güzel olan herşeyi seven ve duygusal biriyim. Sanata olan düşkünlüğüm daha çocuk denecek yaşlarda kendisini göstermiş, hatta hatırlayabildiğim kadarıyla 5 yaşlarında bir kemanım vardı. O kemanı gitar şeklinde tutar çalar, ütünün kablosunu kendime mikrofon niyetine tutup...
  3. Tuğba Altıntop Levent Dörter nişanlandı

Tuğba Altıntop Levent Dörter nişanlandı

tuğba altıntop levent dörter nişanlandı fotoları haberleri burada arkadaşlar. Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop şarkıcı Levent Dörter ile nişanlandı Melek'lerim. Herkes Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop yeniden evlenir diye düşünürken, Tuğba Altıntop Levent Dörterle nişanlandı. İkili nişan yüzüklerini taktı ve romantik aşk dolu karelerde objektiflere yakalandı:) İşte o haber...
  4. Levent Dörter Yazık Şarkı Sözü istiyorum

Levent Dörter Yazık Şarkı Sözü istiyorum

Selam kızlar ben sizden mümkünse Levent Dörter Yazık Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum ve şimdiden sizlere Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.
  5. İşte Meleklerim Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri....

İşte Meleklerim Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri....

Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri Levent Dörter Yazık Şarkısı İşte istenilen Levent Dörter Yazık şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyorum....İşte hayatını merak eden melekler Levent Dörter kimdir.... Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri Aşk denince en önde fedailer gibi Kapandım üstüne sana zarar gelmesin Sense bir yalandan ibaretmişiz gibi Nasıl sildin attın bizi bi söyler misin...

Sayfayı Paylaş