gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Levent Dörter Yazık Şarkı Sözü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben sizden mümkünse Levent Dörter Yazık Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum ve şimdiden sizlere Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
Levent Dörter Yazık Şarkı Sözü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Levent Dörter Kimdir?Levent Dörter Biyografisi....

Levent Dörter Kimdir?Levent Dörter Biyografisi....

Levent Dörter Kimdir Levent Dörter Hayatı Merak edenler için Levent Dörter kimdir...Levent Dörterin Yazık şarkı sözlerine de buradan ulaşabilirsiniz.... Levent Dörter 18 Eylülde Ankara'da dünyaya geldi...İlkokul ortaokul ve lise hayatı Ankarada geçti..Üniversite eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde Çalışma Ekonomisi bölümünde tamamladı.Müzik hayatına lise yıllarında...
  2. İşte Meleklerim Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri....

İşte Meleklerim Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri....

Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri Levent Dörter Yazık Şarkısı İşte istenilen Levent Dörter Yazık şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyorum....İşte hayatını merak eden melekler Levent Dörter kimdir.... Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri Aşk denince en önde fedailer gibi Kapandım üstüne sana zarar gelmesin Sense bir yalandan ibaretmişiz gibi Nasıl sildin attın bizi bi söyler misin...
  3. Levent Ertan Karmaşık Şarkı Sözü istiyorum sizden

Levent Ertan Karmaşık Şarkı Sözü istiyorum sizden

selam arkadaşlar ben sizden Levent Ertan Karmaşık Şarkı Sözü paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum ve şimdiden Levent Ertan Karmaşık Şarkı Sözleri için tşk ediyorum.
  4. Levent Ertan Güzele Bakmak Sevap Şarkı Sözü istiyorum sizden

Levent Ertan Güzele Bakmak Sevap Şarkı Sözü istiyorum sizden

merhaba arkadaşlar ben sizden Levent Ertan Güzele Bakmak Sevap Şarkı Sözü paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum.
  5. Levent Ertan Günaha Davet Şarkı Sözü istiyorum sizden

Levent Ertan Günaha Davet Şarkı Sözü istiyorum sizden

merhaba hanımlar hepinize hayırlı bir ramazan günü diliyor ve sizden mümkünse Levent Ertan Günaha Davet Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum

Sayfayı Paylaş