gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Levent İnanır hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

levent inanır levent inanır hayatı, kısaca hayatı, kimdir, kadir, kadir inanır, soner arıca, eşi, kiminle evli, fimleri, dizileri, hakkında bilgiler, haberler, resimleri, nereli, aslen nereli, kaç yaşında, gerçek adı, diğer adı, gerçek soyadı

Türk sinemasının dev isimlerinden Kadir İnanır'ın yeğeni olan Levent İnanır, müzisyen Soner Arıca'nın da abisidir. Kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan Neslihan Acar ile de evlidir Melek'ler. Dayısının ününden mi yararlanmak için yada ilgi çekmek için mi biliyorum ama Acar olan soyadı yerine dayısının İnanır soyadını kullanmaktadır:)

Sevgili Melek'ler, Levent İnanır hakkında ki merak ettiğiniz herşey bu yazımızdadır.

Levent İnanır (gerçek adı:Levent Arıca), (d.1962, Fatsa,Ordu), sinema ve dizi oyuncusu.

1973 yılında "çocuk yıldız" olarak sinemaya başlayan Levent İnanır, Sürü filmiyle adını duyurdu. TRT için çocuk filmleri çekti. Televizyon dizilerinde çeşitli roller aldı. İlk profesyonel filminde 1975 yılında oynadı. Kadir İnanır'ın yeğeni olan sanatçı, Neslihan Acar ile evlidir.

Ödülleri

5. Ankara Film Festivali, 1993, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, Ah Gardaşım

Filmografisi Memur Muzaffer - 2008

Kuzey Rüzgarı - 2007
    Kod Adı - 2006
    Hacı - 2006
    Sevda Tepesi - 2005
    Harput Güneşi - 2004
    Fırtına Hayatlar - 2004
    Keje - 2002
    Emanet - 2002
    Dava / Doz - 2001
    Arabacı - 2000
    Üvey Baba -2000
    İmparator - 2000
    Sır - 1999
    Marziye - 1998
    Fırat - 1997
    Kapak - 1997
    Kaside-i Bürde Şairi - 1997
    İlişkiler - 1997
    Acı Günler - 1997
    Ekmek - 1996
    Drejan - 1996
    Hüzün Çiçeği - 1996
    Çıkmaz Yol - 1996
    Özlem...Düne, Bugüne, Yarına - 1995
    Aşk Ve Aşk - 1993
    Ayça Seni Seviyoruz - 1993
    Balkan Balkan - 1993
    Savcı - 1992
    Aysarının Zilleri - 1992
    Ah Gardaşım - 1991
    Günbatımı - 1991
    Eskici ve Oğulları - 1990
    Ben de Yaşıyorum - 1989
    Sürü - 1978
    Kan - 1977
    Taksi Şoförü - 1976
    Köprü - 1975
    Baldız - 1975

Levent İnanır hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla - Ne Desem İnanırsın?

Sıla - Ne Desem İnanırsın?

dilek tutmadan kaydı bütün yıldızlar gökyüzüm yerde sanki galiba bu aralar sevenim yok benim ne desem inanırsın gözünde yalancı çoban olmak istemem ne desem inanırsın önünde suçlu çocuk olmak istemem tavrı kalmadı hayatımın boyun eğdi düze dağlarım aklı kaldı geçmişin nazar değdi belki inanırmısın ne desem inanırsın gözünde yalancı çoban olmak istemem ne desem inanırsın önünde suçlu...
  2. Levent Yüksel - Hayat Zaten Zor

Levent Yüksel - Hayat Zaten Zor

Sen yüreğini korumaya bak Bir yanın çocuk kalsın bırak Ne olur gel Bildiklerini unutarak Sen saflığını gözden sakın Dursan da günaha yakın Ne olur gel Bildiklerini unutarak Hadi gel gülümse Hele kalbine yol ver Değişir değişmez Sen onu düşünme İyiye hayra yor Bu hayat zaten zor Bir de sen ekleme Oturup bekleme Bir ucundan sen tut bir ucundan ben Şiirin şarkının sazın...
  3. Kim inanır bunlar peçeteliktir diye??

Kim inanır bunlar peçeteliktir diye??

Melekler ben inanmadım :) Ama biraz daha dikkatli bakınca inanmak zorunda kaldım.Maharetli eller değince sıradan peçetelik bile olur nobel ödüllü peçetelik buyrun :)
  4. Kadir İnanır hayatı

Kadir İnanır hayatı

kadir inanır hayatı, kimdir, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Türk Sineması'nın dev isimlerinden Kadir İnanır ve hayatı hakkınsda ki merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda sizlere sunuyoruz Melek'ler. Doğum : 15 Nisan 1949 15 Nisan 1949da Orduda doğan Türk Sinemasının büyük oyuncularından Kadir İnanır, oyunculuk hayatına foto-romanlar...

Sayfayı Paylaş