gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Levent Kırcadan Ajda Pekkana ağır sözler

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

levent kırca, ajda pekkan, egemen bağış, tartışma, kavgası, köşe yazısı ve bu konuya dair ettiğiniz tüm bilgiler bu yazımızda arkadaşlar.
    Levent Kırca, Ajda Pekkan için yazısında oldukça ağır sözler yazmış ve ciddi anlamda büyük tepki göstermiş. Peki neden bu sözler ve bu tepki; buyrun haberi okuyalım Melek'lerim.

Ajda Pekkan'ın, Devlet Bakanı Egemen Bağış'a söylediği, "Sizin için canımızı vermeye hazırız" sözlerine Levent Kırca tepki gösterdi

Kırca, geçen hafta bir konserinde Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’a “Herzaman sanat ve sanatçının yanında oluyorsunuz. Ülkemizin önünü açıyorsunuz. İyi ki varsınız. Sizin için canımızı vermeye hazırız...” diyen Pekkan’a Aydınlık Gazetesi’ndeki köşesinden ağır bir yazıyla tepki gösterdi:

'BU KADIN ÖLÜMSÜZ'

“Ajda, Egemen Bağış’a bir şeyler verecekmiş galiba. ‘Elini öpeyim’, ‘Ayağını yıkayayım’ mı ne demiş. Aman Ajdacığım, sakın eğilip bükülme. Sen poşetten bir kadınsın. Dikişlerin açılıverir sonra. Pekkan çocukluğumdan beri şarkı söylüyor. Hayatından kimler geldi kimler geçti kadının. Estetik ameliyatlarını yapan doktorların bazıları Hakk’ın rahmetine kavuştu. Bu kadın ölümsüz, hepimizi gömer...” (Ht Magazin)
    .

VİŞNE bunu beğendi.
  2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    levent kırca ayıp etmiş cık cık cık

Levent Kırcadan Ajda Pekkana ağır sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan Arada Sırada ŞArkı Sözleri

Ajda Pekkan Arada Sırada ŞArkı Sözleri

ajda pekkan şarkı söleri arada sırada şarkı sözleri ajda pekkan resimleri hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar Süper Star Ajda Pekkan her haliyle süper melekler :D:D hem şarkıları hem fiziği hem giyimi herşeyi ile bambaşkadır süper Star Ajda Pekkan. Geçtiğimiz ay evini Huzur evine dönüştüren ve adından daha da çok söz ettiren süper starın sizler için Süper şarkısı olan Arada...
  2. Arada sırada şarkı sözü Ajda Pekkan

Arada sırada şarkı sözü Ajda Pekkan

Arada sırada şarkı sözü Ajda Pekkan Arada sırada şarkı sözleri Ajda Pekkan'ın en sevdiğim parçalarından biri olan Arada Sırada adlı şarkının sözlerini, benim gibi bu şarkıyı seven tüm misafirlerimiz ve Melek'lerimiz için paylaşıyorum :) Arada Sırada Dünya farkında sen değilsin Bensiz aşkınla kalma böyle Kim var karşımda? Sen değilsin Bittin aslında ben de öyle Duyamadım aşktan ara...
  3. Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri istiyorum sizden lütfen bu şarkının sözlerini yazın bayılıyorum bu şarkıya
  4. Ajda Pekkan- yakar geçerim Şarkı sözleri

Ajda Pekkan- yakar geçerim Şarkı sözleri

Türk pop müziğinin muhteşem seslerinden Ajda Pekkan ve onun uzun bir süre dillerden düşmeyen şarkısı Yakar Geçerim. Umarım beğenirsiniz... Yine yüzünden düşen bin parça. Dalıp dalıp uzaklara iç çekiyorsun. Eğer bıçak kemiğe dayandıysa, Niye bu amansız acıya göz yumuyorsun. Akıl karı değil ızdırabın böylesi. Bu aşk değil esaretin ta kendisi. Ben senin yerinde olsam, Ufak ufak uzarım...
  5. Ajda Pekkan -Yakarım Canını Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan -Yakarım Canını Şarkı Sözleri

Bu aşk yaktı canımı Hiç mi düşünmedin giderken yarını Bu aşk yaktı canımı Hiç mi düşünmedin giderken yarını Sen yine benim aşkım olmayacaksan Yaktığın kadar yakarım canını Yakarım canını, yakarım canını Sen sonunda beni gelip alacaksın O gün aşk deliliktir anlayacaksın Aşk bu oyun değil anlayacaksın Ağlayacaksın arayacaksın Aşk bu oyun değil ağlayacaksın Arayacaksın...

Sayfayı Paylaş