gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Levent Kırca'ya taş çıkardı

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Maltepe Başıbüyük Mahallesi'nden geçen, ıslah edilmiş derenin kenarında, gece geç saatlerde alkol alan Süleyman Yıldız, ayağı kayınca dereye düştü.
    Alkolün de etkisiyle 2 metre yüksekliğindeki duvardan tırmanamayan Yıldız, bağırarak çevredeki vatandaşlardan yardım istedi. Olayı fark eden vatandaşlar polise ve itfaiyeye haber verdi. Yıldız, olay yerine gelen polis ekiplerinin yardımını 'Siz de düşersiniz' diyerek kabul etmedi. Alkollü adam, itfaiye gelen kadar polis ekiplerine türküler söyledi. Neşeli haliyle dikkati çeken Yıldız, itfaiye ekipleri tarafından merdiven ile dereden çıkarıldı. Üstü başı çamur içinde kalan Yıldız, "İman gücü sayesinde yara almadan kurtuldum" dedi. Düştüğü yerden çıkarıldıktan sonra da türküler söyleyen Yıldız, türküleri kurtarılmanın şerefine söylediğini belirtti

Levent Kırca'ya taş çıkardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taş

Taş

Yerde yahut duvarda görülen taş takı kalpliliğeğe, cehalete, gaflete işsiz kimseye; Bir taşa sahip olmak yahut satın almak, yukarıdaki vasıfta birine galip gelmeye yahut bu itelikte bir kadınla evlenmeye; Taş bazen ölüme, Taş olduğunu görmek dinde bozuklluğa ve katı kalpliliğe, felç olmaya yahut ölmeye, İnsanların üzerine taş yağdığını görmek katı kalpliliğe ve insanlara salınacak vergiye,...
  2. Profesyonel mankenlere taş çıkarmışlar

Profesyonel mankenlere taş çıkarmışlar

. Benim kızımda küçükken çok ünlü bir firmaya mankenlik yapmıştı bir sürü dergilerde resmi vardı halada saklar...Herşey yakışıyo bu sevimlilere
  3. Muhteşem Yüzyılın Valide Sultanı Nebahat Çehre Gençlere Taş Çıkardı....

Muhteşem Yüzyılın Valide Sultanı Nebahat Çehre Gençlere Taş Çıkardı....

Nebahat Çehre Haberi 68 lik Nebahat Çehre Gençlere Taş Çıkardı Muhteşem Yüzyılın sevilen oyuncusu Nebahat Çehre dizinin ara tatile girmesinin ardından kendini Bodruma attı...Güzelliğiyle dikkat çeken Nebahat Çehre Nam-ı Diğer Valide Sultan gençlere taş çıkardı.... 68'lik Sultan Gençlere Taş Çıkarıyor "Muhteşem Yüzyıl"ın Valide Sultan'ı Nebahat Çehre, diziye son...

Sayfayı Paylaş