gebe
  1. handans81

handans81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

levent yada etilerde estetisyen?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında handans81 tarafından paylaşıldı.

göğüs büyütme ameliyatım için doktor arkarken etilerde nazmi bayçın ı buldum ne diyorsunuz?

levent yada etilerde estetisyen? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yayla....

Yayla....

En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
  2. Levent Yüksel - Ya Sonra

Levent Yüksel - Ya Sonra

Nedir derdin söyle diye Bir gün bana sormadın Yüzüme bakmadın Bilsen nasıl acı çektim Kendim kimse görsün istemedim Candan seven birini bekledim Sen yoktun ki, bu kara günlerde Başkası vardı gönlünde Gerçekleri gördüm yeter dedim Bu günün birde yarını var Mutluyduk belki, bu güne kadar Ya sonra, ne yaparım senden sonra Acımadan geçer yıllar Zamanla yalnızlık başlar Yola çıkar pişmanlıklar...
  3. Ambiance Etiler

Ambiance Etiler

etiler eğlence mekanları etiler eğlence etilerdeki mekanları İsim Ambiance Etiler - Tipi Bar & Cafe - Adresi Bebek Yokuşu Hüsrev Gerede Sok 13/1 - Bölge Etiler - Şehir İstanbul - Telefon 0212 - 265 92 70 - Fax 0212 - 263 83 51 - E-mail [email protected] - Web Ambiance Cafe&Bar Etiler
  4. Etiler Şamdan

Etiler Şamdan

levent severöz etiler gece mekanları 0212 263 48 98 - 265 70 48 Faks : 0212 263 21 95 Yer : Etiler Adres : Nispetiye Cad. No:30 Etiler İstanbul Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : ::| etilersamdan .com | » Etiler Şamdan Şamdan Bir Klasiktir... 1975 yılında Metin Fadıllıoğlu ve Ahmet Çapa`nın kurdukları Şamdan`a Mehmet Tuna bir yıl...

Sayfayı Paylaş