gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Levent Yüksel "Aşk mümkün müdür hala?" 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

levent yüksel aşk mümkünmü Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Levent Yüksel yepyeni bir albümle müzikseverlerle buluştu. "Aşk mümkünmüdür hala?" adını verdiği bu yepyeni albam bilgilerine geçiyorum
    [​IMG][​IMG]
    İlk albümü "Med-Cezir"den, "Kadın Şarkıları"na kadar; tüm şarkılarıyla geniş hayran kitlesine sahip olan Levent Yüksel, dört yıllık suskunluğunu "Aşk mümkün müdür hala?" adlı single'ıyla bozuyor. Kasım ayında çıkarmayı planladığı albüm öncesinde Yüksel, Murathan Mungan'ın sözlerini yazdığı "Aşk mümkün müdür hala?" ve sözleri Habil Ceylan'a ait "Hangimiz" adlı iki şarkısıyla sevenleriyle buluşacak. Sezen Aksu'yla birlikte yeni albümü için hazırlanan Levent Yüksel, bu iki şarkının kendisini heyecanlandırmasıyla şarkıları bekletmeden sevenleriyle paylaşmak için single çıkartmaya karar verdi.

Geçtiğimiz yıl "Sıfır KM" adlı grubu ile ilk albümlerini çıkartan Yüksel, bu sefer sevenlerinin karşısına yepyeni şarkılarıyla çıkacak. Yapımcılığını id iletişim'in yaptığı single'ın prodüktörlüğünü yine Levent Yüksel üstlendi.

Levent Yüksel "Aşk mümkün müdür hala?" 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. levent yüksel

levent yüksel

Levent Yüksel, 21 Ekim 1964 yılında Antalya`da dünyaya geldi. İlkokulu Özel Antalya İlkokulu`nda, ortaokulu Antalya Hızır Reis Ortaokulu`nda bitirdi. Küçük yaşlardaki müziğe olan merakı, ortaokul yıllarından itibaren belirgin hale geldi ve ilk olarak gitar çalmaya başladı. O yıllarda Antalya`da bir düğün salonunda çalışarak ilk müzisyenlik deneyimlerini yaşadı. Antalya Lisesi`nde okurken,...
  2. Levent Yüksel - Med Cezir

Levent Yüksel - Med Cezir

Dökülür yedi verenler Teninden Rengarenk Açarsın mevsimli mevsimsiz birtanem Değişir kokun,ısınır kanın beni yakarsın Vazgeçilir gibi değil bu med cezirler... (NAKARAT) Fırtınam felaketim hasretim Yetmiyor sevişmeler yetmiyor Şiddetin ne hoş ne güzel şefkatin Sevdikçe sevesim geliyor Ölene kadar peşindeyim bırakmam Tutuşur geceler yanar geceler söner Bedenim altüst sarhoş başım döner...
  3. Levent Yüksel - Kadınım

Levent Yüksel - Kadınım

Sana dargınım kırgınım sana kızgınım Haksızlık vefasızlık bu Bu herşeyi inkar eden duygu Ne acı yazık Hiç üzülmedin mi düşünmedin mi halimi Hiç mi sızlamadı için Bir tek iz bile yok mu bende Ne acı yazık Kadınım söyle sen mutlu oldun mu Bu deli adamı unuttun mu Sevdin mi gerçekten ah seviştin mi Söyle onları da öptün mü __________________
  4. Levent Yüksel - Bile Bile

Levent Yüksel - Bile Bile

Bir arada olabilmek ne mümkün Bir arada kalabilmek İmkansız Seneler alıp gitmiş Ne var ne yoksa her şeyi İnanılmaz değişen ben miyim İnanılmaz bu yabancı da kim Sen misin böyle uzak Veda sözleri söyleyen Geri dönmek inan işten değil Hani var ya tutamazsın kendini Bir ümitle ya olursa dersin hep Bile bile herşeyin bittiğini Sonradan kor,sonradan kor Ayrılıklar an be an Akıp gider zaman sana...
  5. Levent Yüksel-Aşk Mümkün müdür Hala ?

Levent Yüksel-Aşk Mümkün müdür Hala ?

Ahh tam anlamıyla mükemmel bir şarkı.Dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum... Kim bilir hangi kalpte yanar Sırça köşkün lambasıdır bu Işığını gören gözlere Kaderin hediyesidir bu Akşam kavuşmadan Dükkan kapanmadan Aşk mümkün müdür hala Hayat savurmadan Yıllar sararmadan Aşk mümkün müdür hala Aşk mümkün müdür hala Gülünü soldurmadan Gümüşün kararmadan Aşk mümkün müdür hala Zamana...

Sayfayı Paylaş