gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Levent Yüksel-Aşk Mümkün müdür Hala ?

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ahh tam anlamıyla mükemmel bir şarkı.Dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum...

Kim bilir hangi kalpte yanar
    Sırça köşkün lambasıdır bu
    Işığını gören gözlere
    Kaderin hediyesidir bu

Akşam kavuşmadan
    Dükkan kapanmadan
    Aşk mümkün müdür hala

Hayat savurmadan
    Yıllar sararmadan
    Aşk mümkün müdür hala
    Aşk mümkün müdür hala

Gülünü soldurmadan
    Gümüşün kararmadan
    Aşk mümkün müdür hala

Zamana aldırmadan
    Korkmadan utanmadan
    Aşk mümkün müdür hala
    Aşk mümkün müdür hala

2. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    MÜMKÜN DEĞİL BENCE TABİ BU BENCE ARTIK NERDE O ESKİ SAF YALANSIZ AŞKLAR.... benim ümidim yok.sözler mükemell canım ellerine sağlık

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Son günlerde çok dinlenen şarkılardan birtanesi...

Son düzenleme: 19 Kasım 2010
Levent Yüksel-Aşk Mümkün müdür Hala ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk evliliği mümkün mü?

Aşk evliliği mümkün mü?

Çiftler artık aşk evliliği mi mantık evliliği mi gibi klişelerden uzaklaşıyor ve aşkı evliliğe taşıyabilmenin mücadelesini veriyor!. Aşk ve kadın-erkek ilişkileri üzerine yaptığı araştırmalarla tanınan Gorman, fiziksel anlamda yan yana olunduğunda gerçekte kimin ne olduğunun kolaylıkla anlaşılabileceğini ifade ederek, "Biriyle yüz yüze görüşmek gerçekte onun kim olduğunu anlayabilmek...
  2. Levent Yüksel - Sadakatsiz Aşk Olmaz

Levent Yüksel - Sadakatsiz Aşk Olmaz

incitildi kırıldı aldatıldı aşk levent yüksel çoktan bozuldu temiz kalpler Gittim ama nasıl gittim Sokak köpekleri gibiydim Senin bunu anlaman zor Ah can1m ne kadar da iyiydin Sadakatsiz sevda olmaz be güzelim Müptelası olmusuz biz bu düzenin Bos yere ah edip de günaha girme Ben kendimi memnuniyetle üzerim Çoktan bozuldu temiz kalpler alemde Bildiklerin yaniltiyor seni (yine) yavrum...
  3. Levent Yüksel - İmkansız Aşk

Levent Yüksel - İmkansız Aşk

Bebeğim yetmez ki bir aşk Israr etme Benim efendim aşk Yönetir o beni Ben ona köle Eğer anlıyorsan razıysan Hazırsan O zaman paylaşalım gel Hadi imkansızı bir dene Ele avuca sığamıyorum Hiç bir şey için söz veremem Yere göğe uçuyor kaçıyor Kalbime ben bile hükmedemem Bana güvenme Sakın Sabıkam ihanetten Ne sen çal hayatımdan Ne ben seninkinden __________________
  4. Levent Yüksel - Aşk Defteri

Levent Yüksel - Aşk Defteri

Açtım aşk defterimiHatırladım sevdiklerimi Her birisi bir başka alemdi Aramadım o günlerimi İlk sevgilim hangisi Nasıl yaktım bunca ateşi İnanmazdım görmesem karşımda Aşk tüten bu yüzleri Kimi ağlattı beni kimi güldürdü Kimisi hiç sevmedi sever göründü Açtım aşk defterimi Canlandı hatıralar Gülen resimlerin arkasından Aynı sevgili bakar Unuttum geçmişleri Unuttum o günleri Eski sevgilileri...
  5. Levent Yüksel "Aşk mümkün müdür hala?" 2010

Levent Yüksel "Aşk mümkün müdür hala?" 2010

levent yüksel aşk mümkünmü Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Levent Yüksel yepyeni bir albümle müzikseverlerle buluştu. "Aşk mümkünmüdür hala?" adını verdiği bu yepyeni albam bilgilerine geçiyorum İlk albümü "Med-Cezir"den, "Kadın Şarkıları"na kadar; tüm şarkılarıyla geniş hayran kitlesine sahip olan Levent Yüksel, dört yıllık suskunluğunu "Aşk mümkün müdür...

Sayfayı Paylaş