gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Levent Yüksel - Kara Güneş

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

yandim eridim tanrim böyle kul yaratilir mi? gördüm büyülendim ah yenildim bir çift karagüneş deydi birden gözlerime
    sana emanetim yarabbim

güne geceye senelere
    kabima siğamazken duruldum
    ne tuhaf içimde arzular
    sanki ilk defa aşik oldum

senle talan olsun malim mülküm herşeyim
    sen dile uğruna hemen canimi veririm
    herşey yalan olsun sen ol benim gerçeğim
    sen çiçekleri bariştir ben suya dönerim...

Levent Yüksel - Kara Güneş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. levent yüksel

levent yüksel

Levent Yüksel, 21 Ekim 1964 yılında Antalya`da dünyaya geldi. İlkokulu Özel Antalya İlkokulu`nda, ortaokulu Antalya Hızır Reis Ortaokulu`nda bitirdi. Küçük yaşlardaki müziğe olan merakı, ortaokul yıllarından itibaren belirgin hale geldi ve ilk olarak gitar çalmaya başladı. O yıllarda Antalya`da bir düğün salonunda çalışarak ilk müzisyenlik deneyimlerini yaşadı. Antalya Lisesi`nde okurken,...
  2. Levent Yüksel - Selamsız

Levent Yüksel - Selamsız

levent yüksel selamsız levent yüksel selamsız video Yattim yalniz kalktim yalniz Ya gelirsem apansiz Ne ararsin ne sorarsin Düsman misin be selamsiz Hasretin boynuma kelepçe oldu Ben sensiz uykuya yatamam artik Dört yanim vurgun bu ne kusatma Bundan daha çok batamam artik Duy feryadimi aç süt bagrini Aç ben geldim çok yoruldum artik Ödedim bitti her günahimi Deli yeldim estim duruldum artik...
  3. Levent Yüksel - Çekirdek Hatun

Levent Yüksel - Çekirdek Hatun

Ah beli daracık çekirdek hatun Gel dudağına güller ekeyim Kız bu ne bereket bu ne bolluk Gel müebbetini çekeyim Gerdanını göbeğini öpe öpe seni elimde büyüteyim Sen uykulara düş te yorgun argın, ben terini sileyim Elleri sevme gel beni sev Cilvesi meze muhabbeti mey Saksıda hanımelim, kurakta pınarım Ah körpe fidanım gel bana gel Mevlam bize de nasip etsin Dayalı döşeli bir yeşil ev Ah...
  4. Levent Yüksel - Beni Unutma

Levent Yüksel - Beni Unutma

Bir gün daha yaşandı ve bitti Küçük sevinçleri ve küçük kederleriyle Her hangi bir gündü çok önemli değildi Seni düşündüğüm bir kaç andan başka Bilirim herkes payına düşeni yaşar Ve her yeni günle değişir hep bir şeyler Sende kendi payından bir hatıra seç Ne olur o ben olayım Beni unutma... Beni unutma unutma Beni unutma Bilirsin unutulmak dokunur ya her insana Sende kendi payından bir...
  5. Levent Yüksel - Ayrılmam

Levent Yüksel - Ayrılmam

Sona ermekte gün yine seninle Akşamlar böyledir hep sessiz Eşyalar başka yerde, ben bir yerde Gölgen dolaşır gibi, sanki peşimde Işıkları yakın nedir bu giz Yokluğun da, sen de varsa, sen bu evde Ayrılmam, sarılırım hayallere Ayrılmam, sevişirim özleminle Hava ağır sıkıntıda sokaklar Sensin kaldırımlardaki bu iz Alışmaya çalıştıkça öfke gibi Hasret büyüyor kalbimde sessiz sessiz...

Sayfayı Paylaş