gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Levent Yüksel - Unutama Beni

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

levent yüksel unutama beni Boğazında düğümlenen hıçkırık olayım Unutma beni, unutama beni
    Gözlerinden damlayamayan göz yaşın olayım
    Unutma beni, unutama beni

Gölgen gibi adım adım
    Her solukta benim adım
    Ben nasıl ki unutmadım
    Sende unutma beni, unutama beni

Bitmek bilmez kapkaranlık geceler boyunca
    Ayrılığın acısını kalbinde duyunca

Sevişirken, öpüşürken
    Yapayalnız dolaşırken
    Unutmaya çalışırken
    Unutama beni, unutama beni

Levent Yüksel - Unutama Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. levent yüksel

levent yüksel

Levent Yüksel, 21 Ekim 1964 yılında Antalya`da dünyaya geldi. İlkokulu Özel Antalya İlkokulu`nda, ortaokulu Antalya Hızır Reis Ortaokulu`nda bitirdi. Küçük yaşlardaki müziğe olan merakı, ortaokul yıllarından itibaren belirgin hale geldi ve ilk olarak gitar çalmaya başladı. O yıllarda Antalya`da bir düğün salonunda çalışarak ilk müzisyenlik deneyimlerini yaşadı. Antalya Lisesi`nde okurken,...
  2. Levent Yüksel - Beni Unutma

Levent Yüksel - Beni Unutma

Bir gün daha yaşandı ve bitti Küçük sevinçleri ve küçük kederleriyle Her hangi bir gündü çok önemli değildi Seni düşündüğüm bir kaç andan başka Bilirim herkes payına düşeni yaşar Ve her yeni günle değişir hep bir şeyler Sende kendi payından bir hatıra seç Ne olur o ben olayım Beni unutma... Beni unutma unutma Beni unutma Bilirsin unutulmak dokunur ya her insana Sende kendi payından bir...
  3. Levent Yüksel - Beni Bırakın

Levent Yüksel - Beni Bırakın

Yüreğim sokaklarda eskiyen taşlar gibi Duruyorum duruyorum İniyor perde gecenin koyu rengi Korkuyorum korkuyorum Sustu haykıran şehir son kuşlar Havalandı oysa ben seni Seni seni bekliyorum Eksildi ömrümden kimbilir kaçıncı gün Oysa ben seni seni seni seni hala Seviyorum seviyorum Beni bırakın beni bırakın Beni bırakın bu caddelerde Beni bırakın beni bırakın Yıkılan eski...
  4. Levent Yüksel - Beni Benimle Bırak

Levent Yüksel - Beni Benimle Bırak

levent yüksel beni benimle bırak video Gün olur da belki bir gün benden bıkarsan Gün gelir de hani bu evden çıkıp gidersen Sanma ki senden Senin uğruna verdiklerimden Geriye bir şey isterim sen ayrılırken Sanma ki senin için yaptıklarımın Hesabı sorulacaktır senden Beni benimle bırak giderken Başka bir şey istemem ayrılırken Bana bir tek beni bırak ne olur Gerisi senin olsun Bir başka alem...
  5. Levent Yüksel - Ayrılmam

Levent Yüksel - Ayrılmam

Sona ermekte gün yine seninle Akşamlar böyledir hep sessiz Eşyalar başka yerde, ben bir yerde Gölgen dolaşır gibi, sanki peşimde Işıkları yakın nedir bu giz Yokluğun da, sen de varsa, sen bu evde Ayrılmam, sarılırım hayallere Ayrılmam, sevişirim özleminle Hava ağır sıkıntıda sokaklar Sensin kaldırımlardaki bu iz Alışmaya çalıştıkça öfke gibi Hasret büyüyor kalbimde sessiz sessiz...

Sayfayı Paylaş