gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Levh-i mahfuz

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Etkinlik ve nüfuza, makam ve rütbeye, ilim ve hidayete ve hayırlı gelişmelere; Levh-İ mahfuzda yazılı bir şey görmek, o şeyin aynen vaki olmasına, orada isminin yazılmış olduğunu görmek vefat etmeye delalet eder.

Levh-i mahfuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnce çoraplar

İnce çoraplar

Biz bayanların en çok ihtiyacı olan ince çoraplar bu sene daha da canlı ve daha da seksi.Buyrun hanımlar yeni çoraplarımız...
  2. İnce bağırsak

İnce bağırsak

ince bağırsak, görevi, kanser belirtileri, nedir, hastalıkları, kanseri, ne işe yarar, iltihabı, uzunluğu, nakli İnce bağırsak ve görevleri hakkında, ince bağırsak hastalıkları bilgilerini sunan bir yazıya giriş yapmış bulunmaktasınız. Sizlere Meleklermekani.com olarak hoş geldiniz diyor ve bilgilerle başbaşa bırakıyoruz. Mide kapısından (mideden onikiparmakbağırsağına geçiş yeri; pior)...
  3. iyi forumlar

iyi forumlar

geçerken uğradım :) iyi forumlar ve iyi pazarlar sonrasında iyi haftalar diliyorum arkadaşlar... Van depremin, yaşadım konya ya yerleştim elinizdeki herşeyin kıymetini iyi bilin sağlıcakla kalın :)
  4. İnce Sözler

İnce Sözler

İnce Sözler - çok ince ve dokunaklı sözler istiyorum lütfen yenilerini eklerseniz daha bir iyi olacak :)
  5. ince

ince

arkadaşlar en dayanıklı ince çorap hangisi?bana en fazla 3 gün dayanıyor.normalmi bu süre.daha fazla kullanan varmı?yırtılınca napmalıyım.yardımlarınız için teşekkürler......:grev:

Sayfayı Paylaş