gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Leyla Bilginel Şimdide kız istiyor.

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Daha öncedende haberini duymuştuk Leyla Bilginel'in arkadaşlarım. Sperm bankasından hamile kalarak bir erkek çocuğu getirmişti dünyaya. Vallahi iyi cesaret :) Babasız çocuk sahibi olmak.
    SPERM BANKASINDAN ANNELİĞİN TADINI ÇIKARTAN LEYLA BİLGİNEL, ŞİMDİ DE KIZ ÇOCUK DOĞURMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Oyuncu Leyla Bilginel, sperm bankası sayesinde hamile kalarak bir erkek çocuk dünyaya getirmişti. Magazin gündemini uzun süre meşgul eden Bilginel, şimdi de 16 aylık oğlu Kayra'ya bir kız kardeş doğurmak istediğini söyledi.

Leyla Bilginel Şimdide kız istiyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. satmak istiyorum.. kızlar

satmak istiyorum.. kızlar

takılarımı satmak istiyorum takı satmak istiyorum havlu tasarımlarımı gümüş merhaba bende bir yada iki kez kullanılmış abiye kıyafetler var.sitenize üye oldum fakat kıyafetlerin satışı için yüklemeyi nasıl yapacağımı bilmiyorum. Konu hakkında nasıl bilgi edinebilirim. ayrıca ben takı tasarımı ile de ilgileniyorum.yaptıklarımı değerlendirmek istiyorum.sitenizde takılarımı satabilirmiyim....
  2. Onur Kırış Leyla Şarkı Sözleri istiyorum

Onur Kırış Leyla Şarkı Sözleri istiyorum

Selam arkadaşlar hepinize keyif dolu bir pazar günü diliyorum ne de olsa ramazan ayından önce ki son pazar günü kıymetini bilelim:) Ayrıca bir de Onur Kırış Leyla Şarkı Sözlerini rica ediyorum sizden:)
  3. Ben Burdan Atlarım Leyla Bilginel Kimdir?

Ben Burdan Atlarım Leyla Bilginel Kimdir?

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Leyla Bilginel Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvnin çok güvendiği bir yarışma programı ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Ben Burdan Atlarım adındaki yarışmayla 10 ünlü kuleden havuza atlama konusunda yarışacaklar. Yarışmacılardan Leyla Bilginel'i bu sayfamızdan tanıyoruz... Asıl adı Leyla Kömürcüdür. Pars NarkoTerör...
  4. Ben Burdan Atlarım Leyla Bilginel Fotoğrafları

Ben Burdan Atlarım Leyla Bilginel Fotoğrafları

Bu konu; Ben Burdan Atlarım Leyla Bilginel Fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Show Tvnin yeni yarışması Ben Burdan Atlarım'da yarışacak olan bayan ünlülerden birisi, adını sperm bankasından aldığı spermle çocuk doğuran ilk Türk kadını olarak tarihe geçen Leyla Bilginel. Hayatı hakkında bilgiler verdiğimiz Bilginel'in en güzel resimlerini galerimizden sizlerle...
  5. Sertap Erener 2015 -Kız Leyla Şarkı Sözleri

Sertap Erener 2015 -Kız Leyla Şarkı Sözleri

Sertap Erener Kız Leyla Şarkı Sözleri Kiminin kocası kiminin amcası En sevdikleri yanı sözün kısası Aldılar sıcacık uykularından Attılar dere yataklarına gece yarısı Ne kıyanlar bildi ne kıyılanlar Erkek Yasası Kalk doğur kendini kadirsin Kadınsın kızımsın annemsin Ne çok sütün vardı oysa Dünyayı kin mi emzirsin? Kız Leyla ayağa kalk hemen! Kalk çabuk, topla kırıklarını Kız Leyla pusuya...

Sayfayı Paylaş