gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

LEYLA (Feriha Eyüboglu)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

feriha eyüboğlu hayatı
    Tarih öğretmeni. Öğrencilerini ve işini çok
    seviyor. Büyük Zafer Lisesi'nde meslek hayatı boyunca görev yaptığı
    hiçbir okulda görmediği olaylarla karşılaşmış. Zamanla diğer
    öğretmenler gibi sorunlu öğrencilerden korkmaya başlamış. Yine de
    öğrencilerin bir an önce kendilerini düzeltmesini istiyor.

LEYLA (Feriha Eyüboglu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leylanin Aşkı...

Leylanin Aşkı...

Leylanin Aşkı... Zamanin birinde alim zatlardan biri bir nehir kenarinda namaza durmus.. Mecnun tam o sirada sözde alim zatin önünden gecmis.. Adam öfkeyle namazini bozarak : -'Bre melun görmez misin ki namaza duruyorum, ne diye önümden gecersin? ' der Mecnun'un cevabiysa ilginctir : -'BEN LEYLANIN ASKIYLA SENiN NAMAZ KILDIGINI GORMEZKEN, SEN MEVLANIN ASKIYLA BENi NASIL GORDUN...?'...
  2. Leyla Mecnun'un nesiydi...

Leyla Mecnun'un nesiydi...

leyla ile mecnunun o büyük aşki. Okulda tarih derslerinde önümüze gelen aşk hikayesi kimi zamanda büyüklerimizden dinlediğimiz bir hikayedir. İşte leyla ile mecnun aşkı Lise son sınıf öğrencileri edebiyat dersinde son bir haftadır meşhur "Leyla ile Mecnun" hikayesini işliyorlardı. En ince ayrıntılarına kadar konu ele alındı. Artık son dersin son dakikaları idi. Öğretmen sınıfa...
  3. Adını feriha karma albüm

Adını feriha karma albüm

emir feriha fotoları emir ve feriha fotoları hande adini koydum hande ceyda ateş Bu manzara hiç bozulmasa ama kız bikere fakir, çocuga fakirim demedi, annesi o sarı çiyanın evinde gündeliğe gidecek, bir taraftan hap konusu var hadi Emir gerçeği ögrenir er yada geç ama Emirin babasına bu durumu nasıl anlatırlar.. birde otelde garsonluk yapması cıktımı kızın ooo baya bir karışacak bayanlar.....
  4. Leyla Sayar kimdir

Leyla Sayar kimdir

leyla sayar kimdir leyla sayar kimdir, kısaca hayatı, hayatı, haberleri, hakkında bilgiler, biyografi, biyografisi, resimleri, filmleri, Usta bir tiyatro sanatçısı olmasının yanı sıra, yine usta bir sinema oyuncusudur Leyla Sayar. Bir çok filmde ve tiyatro oyununda başarıl ile rol amış, bu isim hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler! Doğumu: 1939, İstanbul Sinema ve Tiyatro...
  5. emir feriha

emir feriha

lütfen sevgili melekler mekanı çağatay ulusoy ile hazal kaya birlikteliği var mı onu öğrenmek istiyorum sizi çook seviyorum

Sayfayı Paylaş