gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Leyla ile Mecnun Dizisi Final Şarkısı ''Yalan'' Sözleri

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

leyla ile mecnun yalan sözleri leyla ile mecnun, yalan şarkısı, final şarkısı, sözleri, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler

İnternette tıklanma rekorları kıran Leyla ile Mecnun dizisinin finalinda çalan parçayı ve sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :)

Leyla İle Mecnun – Yalan Şarkı sözleri

Düşerken, duramazsın..
    Susarken, anlatamazsın..
    Belki de, ne bileyim ben

Uzaksan, duyamazsın..
    Bıraksam, bulamazsın..
    Nerdeyim, biliyorum ben

yalan… ne diyorsam ne duyduysam hep yalan
    yalan… kim ne dediyse, ne duyduysam yalan.

duramaz ki yanan, bulamaz ki arar
    duruyorum ben…

yalan… ne diyorsam ne duyduysam hep yalan
    yalan… kim ne dediyse, ne duyduysam yalan.

bilirsen unutamazsın, aşikârı saklayamazsın
    kimdeyim arıyorum ben.

sorarsan açamazsın, kurursan damlayamazsın.
    belki de… kuruyorum ben.

Leyla ile Mecnun Dizisi Final Şarkısı ''Yalan'' Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

leyla ile mecnun, dizisi, finali, bitişi, şarkı sözleri, aradığınız herşey burda meleklerim... trt1'in sevilen dizilerinden leyla ile mecnunun finalinde çalan yalan şarkısının sözleri burda meleklerim. YALAN Düşerken duramazsın Susarken anlatamazsın Belkide ne bileyim ben Uzaksan duyamazsın Bıraksan bulamazsın Nerdeyim bilmiyorum benYalan, ne diyorsam, ne duyduysam hep yalan Yalan, kim ne...
  2. leyla ile mecnun yavuz yeniden şarkı sözü

leyla ile mecnun yavuz yeniden şarkı sözü

Leyla ile mecnun disizinde bir şarkı vardı kızlar yeniden isimli bu şarkının sözlerini bulmam mümkün mü teşekkürler.
  3. Osman Sonant-Yeniden Şarkısı (Leyla ile Mecnun)

Osman Sonant-Yeniden Şarkısı (Leyla ile Mecnun)

leyla ile mecnun yavuz leyla ile mecnun şarkısı yeniden hırsız yavuz şarkı sözleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Ekranların sevilen dizisi Leyla ile Mecnun en son setinde yaşanan bir dayak skandalı ile gündeme gelmişti melekler . Bu hareketli dizi ayrıca çok beğenilen ve internette tıklanma rekorları kıran Herkesin Bir Yara İzi Vardır adlı şiirle de akıllarda kalmıştı. Halen devam eden...
  4. Leyla ile Mecnun Dizisi Oyuncuları İsimleri

Leyla ile Mecnun Dizisi Oyuncuları İsimleri

Leyla ile Mecnun Dizisi Oyuncuları İsimleri için de bir konu açın ve biliyorsanız eğer Leyla ile Mecnun Dizisi Oyuncuları İsimlerini o konuda yazın kızlar.
  5. Leyla ile Mecnun Dizisi 66. Bölüm Özeti

Leyla ile Mecnun Dizisi 66. Bölüm Özeti

Bu konu; Leyla ile Mecnun dizisi 66.bölüm özeti ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Leyla ile Mecnun dizisi her pazartesi ekranlarımızdan evlerinize konuk oluyor. Dizi, kadrosuna katılan yeni isimlerle kaldığı yerden devam ediyor. Bir önce ki konumuzda fragmanını yayınladığımız 66. bölüm özeti ise şöyle... Yeni bölümde her biri bir yere giden mahalleli bir araya...

Sayfayı Paylaş