gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

Konu, 'TV dizisi' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

leyla ile mecnun, dizisi, finali, bitişi, şarkı sözleri, aradığınız herşey burda meleklerim... [​IMG]
    trt1'in sevilen dizilerinden leyla ile mecnunun finalinde çalan yalan şarkısının sözleri burda meleklerim.

YALAN
    Düşerken duramazsın
    Susarken anlatamazsın
    Belkide ne bileyim ben
    Uzaksan duyamazsın
    Bıraksan bulamazsın
    Nerdeyim bilmiyorum ben
    Yalan, ne diyorsam, ne duyduysam hep yalan
    Yalan, kim ne dediyse, ne duyduysam yalan

Duramaz ki yanan
    Bulamaz ki arar
    Duruyorum ben

Bilirsen unutamazsın
    Aşikarı saklayamazsın
    Kim neyim arıyorum Ben
    Solarsan açamazsın
    Kurursan damlayamazsın
    Belkide kuruyorum ben

Duramaz ki yanan
    Bulamaz ki arar
    Duruyorum ben

Son düzenleme: 3 Ağustos 2011
leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leyla ile Mecnun Dizisi Final Şarkısı ''Yalan'' Sözleri

Leyla ile Mecnun Dizisi Final Şarkısı ''Yalan'' Sözleri

leyla ile mecnun yalan sözleri leyla ile mecnun, yalan şarkısı, final şarkısı, sözleri, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler İnternette tıklanma rekorları kıran Leyla ile Mecnun dizisinin finalinda çalan parçayı ve sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=2LXBt_3ztsc&feature=player_embedded Leyla İle Mecnun – Yalan Şarkı sözleri...
  2. Şok Haber! Leyla ile Mecnun dizisinde dayak skandalı

Şok Haber! Leyla ile Mecnun dizisinde dayak skandalı

lelya ile mecnun dizisi ushan çakır ezgi asaroğlu dayak olayı fotoları haberleri burada arkadaşlar. TRT 1 dizilerinden Leyla ile Mecnun dizisi dayak olayı ile skandal yaptı Melek'lerim. Leyla ile Mecnun dizisi oyuncularından Ushan Çakır Ezgi Asaroğlu dayak haberleriyle magazin dünyasında bomba etkisi yarattı Melek'lerim. Dizi setinde Leyla ile Mecnun dizi oyuncularından Ushan Çakır, rol...
  3. Leyla İle Mecnun Dizisine Yeni Oyuncular

Leyla İle Mecnun Dizisine Yeni Oyuncular

Severek izlenilen ekranların en absürt dizisi Leyla ile Mecnun'da hepimizin bildiği gibi bir takım istenmeyen olumsuzluklar meydana gelmişti bundan yaklaşık 1 ay önce.bu olaylardan sonra diziye 4 hafta kadar bir süre ara verilip olaylara karışan oyuncular diziden ayrılmıştı.şimdilerde yeni bölümleri ekrana gelmeye başlayan ve Leyla karakterinin öldüğü(:uhu:) diziye Müge Boz ve Zeynep Çamcı...
  4. Leyla İle Mecnun Dizisinin Tık Rekortmeni Şiiri

Leyla İle Mecnun Dizisinin Tık Rekortmeni Şiiri

leyla ile mecnun dizisi oyuncuları konusu şiiri mecnunun okuduğu şiir hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da TRT ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Leyla ile Mecnun yaşanan bütün sansasyonlara rağmen merakla izlenmeye devam ediyor...Hatırlatığınız üzere Leyla ile Mecnun dizisi dayak skandalı ile gündeme gelmiş ve dizinin Leylası Ezgi Asaroğlu diziden ayrılmıştı.Şimdi sizlere Leyla...
  5. leyla ile mecnun yavuz yeniden şarkı sözü

leyla ile mecnun yavuz yeniden şarkı sözü

Leyla ile mecnun disizinde bir şarkı vardı kızlar yeniden isimli bu şarkının sözlerini bulmam mümkün mü teşekkürler.

Sayfayı Paylaş