gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Leyla İle Mecnun'da Esra Erol'a Taş

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Sosyal medyanın en çok konuşalan dizisi olan "Leyla ile Mecnun", sunucu Esra Erol'a göndermede bulundu... [TABLE="align: left"] [TR]
    [TD]

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    Erol'un bir programda 'Otobüsteki insanları görünce ağlıyorum' dediği sözleri ti'ye alındı. Dizide zengin Karabasan (Köksal Engür) ile Şirin (Müge Boz) arabalarını başkasına verince yolda kalıyorlar. Şirin, Karabasan'a otobüse binme teklifi sunuyor. Karabasan ise, " Otübüs deme bana... Beni üzme ağlatma. Otobüste giden insanları görünce üç gün uyuyamıyorum. Dördüncü günü ancak dalabiliyorum. Üzlüyorum" diyerek Esra Erol'a gönderme yaptı.

Leyla İle Mecnun'da Esra Erol'a Taş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra Erol'a araba çarptı

Esra Erol'a araba çarptı

esra erolun nişanlısı esra erolun kıyafetleri erol hamile erol hamilemi hamile mi alkolik bir sürücü kurbanı olan desti izdivaç programının sunucusu kaza geçirdi durumu ve yaşadıkları haberimizde..... ÜNLÜ SUNUCU ÖLÜMDEN DÖNDÜ SARHOŞ SÜRUCÜ KALDIRIMDA YÜRÜYEN ESRA EROL VE NİŞANLISININ ANNESİNE ARABA İLE ÇARPTI. ÜNLÜ SUNUCU HAFİF YARALANIRKEN, MARİKA ÖZBİR İSE YOĞUN BAKIMDA HAYAT...
  2. Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Leyla Mecnun'un nesiydi...

Leyla Mecnun'un nesiydi...

leyla ile mecnunun o büyük aşki. Okulda tarih derslerinde önümüze gelen aşk hikayesi kimi zamanda büyüklerimizden dinlediğimiz bir hikayedir. İşte leyla ile mecnun aşkı Lise son sınıf öğrencileri edebiyat dersinde son bir haftadır meşhur "Leyla ile Mecnun" hikayesini işliyorlardı. En ince ayrıntılarına kadar konu ele alındı. Artık son dersin son dakikaları idi. Öğretmen sınıfa...
  4. Leyla İle Mecnun

Leyla İle Mecnun

leyla ile mecnun çekim yeri leyla ile mecnun çekim yerleri Aslında bir bakmalı nasıl bir filmmiş. Oyuncular * Ali Atay, Ezgi Asaroğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Asuman Dabak, İşdar Gökseven, Cengiz Bozkurt ve Köksal Engür. * Yönetmen * Onur Ünlü * Program Ekibi * Senaryo: Burak Aksak Genel Notlar: TRT 1′de yakında “Leyla ile Mecnun” adlı yeni bir dizi ekrana gelecek. Milliyet’in haberine göre,...
  5. Leyla ile Mecnun hikayesi

Leyla ile Mecnun hikayesi

leyla ile mecnun, kavusamiyan asiklar, hikaye, efsane, fars ve türk edebiyati, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Leyla ile mecnun hikayesi Mecnun, bir kabile reisinin dualar ve adaklarla dünyaya gelmiş olan Kays adlı oğludur. Okulda bir başka kabile reisinin kızı olan Leyla ile tanışır. Bu iki genç birbirlerine aşık olurlar. Okulda başlayıp gittikçe alevlenen bu macerayı...

Sayfayı Paylaş