gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Leziz Turşu Yapmanın Püf Noktaları Nelerdir?

Konu, 'Mutfak İçin Pratik Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

turşu nasıl yapılır, turşu yapmanın püf noktaları, turşu yapmanın incelikleri
    Sevgili melekler, havalar soğudu, kış geldi. Buna bağlı olarak yazın hafif zeytinyağlıları, salataları, yerini daha ziyade kışlık sebzelere ve bakliyata bıraktı. Kışın en sev,ilen yemeklleri olan bakliyatlar yanına da turşular hazırlanır oldu. Biz de bu sayfamızda henüz turşu kurmayan meleklerimiz ve misafirlerimiz için, turşu yapmanın püf nokatlarını paylaşacağız...

turşu.jpg

Leziz Turşu Yapmanın Püf Noktaları Nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşure yapmanın püf noktaları

aşure yapmanın püf noktaları

Aşure yapmak istiyorum hangi malzemeler gerekli ve püf noktaları nelerdir ?
  2. Ezber Yapmanın Püf Noktaları

Ezber Yapmanın Püf Noktaları

ezber nasıl yapılır ezber nasıl yapılmalı ezber yapmanın püf noktaları Öğrencilerin ve tiyatro, sinema gibi sanat dallarıyla uğraşanların en büyük sorunlarından biri ezber yapmaktır melekler :) Elbette ki bu yetenekleri de olduğundan bu sanatlara gönül vermişlerdir ancak yine de uzun ezberler gözlerini korkutabilir. Ama bunun da bazı püf noktaları var. Makalemizde nasıl kolay ezber...
  3. Aşure yapmanın püf noktaları

Aşure yapmanın püf noktaları

Aşure Nasıl Yapılır Aşure yapmanın püf noktaları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda iyi bir aşure yapmak için, aşure yapmanın püf nokrtalarını sizlerle paylaşıyoruz. Benim gibi aşure sevenler buraya gelsin :) Aşurenin yapılışı her yöreye göre değişiyor. Ancak genel olarak buğday, nohut, fasulye, kuru üzüm, kayısı, badem ve ceviz gibi 10'a yakın baklagil, meyve ve sert kabuklu...
  4. En İyi Sonuç Alabileceğiniz Turşu Yapımı Püf Noktaları !

En İyi Sonuç Alabileceğiniz Turşu Yapımı Püf Noktaları !

Bu konu; en iyi turşu yapımı, turşu yapımı püf noktaları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şimdi turşu zamanı. Şöyle dumanı üstünde bir etli kuru fasülye güvecinin ya da bol acılı bulgur pilavının yanında en iyi ne gider ? Tabi ki turşu. Aslına bakarsanız kışın salatanın yanında hemen her yemekle iyi gider turşu. Dozunda ayarlanmış acısıyla soğuk kış günlerinde içimizi...
  5. aşure yapmanın püf noktaları nelerdir?

aşure yapmanın püf noktaları nelerdir?

Aşureyi sadece aşure ayında değil yılın her döneminde yiyebiliriz çünkü çok seviyoruz :D Yalnız her defasında tutturamıyorum. Tecrübeli olanlarınız bana aşure yapmanın inceliklerini anlatabilirmi acaba ? Duzcınız olurum vallahi :D

Sayfayı Paylaş