gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Lezzet

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyasında yediği, içtiği şeylerden memnun olan kimse hayatından da memnundur

Lezzet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lezzet üçgeni

lezzet üçgeni

Malzemeler: -5 kaşık margarin -1 orta boy soğan -700 gr koyun kıyma -4/5 su bardağı et suyu -3 adet yumurta sarısı -700 gr civarında patates püresi Yapılışı: Soğanları ince şekilde kıyın. Bir yanda da etsuyunu bir taşım kaynatın. Başka bir tencerenin içine 3 kaşık margarini eritin yağ kızınca soğanları ilave edip hafif örseleyin sonra kıymayı da katıp sık sık karıştırarak birkaç dakika...
  2. tandır lezzeti

tandır lezzeti

Profilo'nun tandır lezzeti Yemek yapmayı seviyorsanız Profilo Tandır tam size göre. Elektrikle çalışan ürün, tandırda sote, ızgara ve kızartma yapmanızı sağlıyor. Ayrıca besinleri buharda da pişirebilen ürün, özel yapışmaz malzemeden üretildiği için çok da pratik. Pratik ve usulüne uygun pişirme tekniği sunan Profilo Tandır yiyeceklerin besin değerlerini koruyarak sağlıklı menüler...
  3. değişik bir lezzet

değişik bir lezzet

değişik yemek tarifleri değişik tavuk yemekleri tavuk tarifleri lezzetli yemekler lezzetli yemek Arkadaşlar size çok basit bir tavuk tarifi parmaklarınızı yiyceksiniz hemen deneyin Kendi ailenize göre ya tüm tavuk yada tabaklarda satılan parça tavuk tavuğu yıkayın,fırın tepsisine dizin,ayrı bir tabakta ketçap,salça,kekik,sarmısak,tuz kırmızı pul biberi karıştırıp biraz zeytinyağı gezdirdikten...
  4. Lezzet Kuralları

Lezzet Kuralları

Özgür şef'imizden alıntıdır. Teşekkür ediyorum kendisine bu yazısı için.. Yemeği yaparsın ve herşeyiyle mükemmel olur fakat; İçine sevgini kattın mı? bu soruyada cevabınının kattım olması gerekir. Buyrun bir göz gezdirin hanımlar.. LEZZET KURALLARI Yemek yapmayı terapi ya da zevk aldığınız bir oyun olarak görürseniz sonuç her zaman iyi olur. Ama yine de bazı kurallara ihtiyacınız...
  5. Muçari Bir Karadeniz Lezzeti

Muçari Bir Karadeniz Lezzeti

Bu konu; muçari tarifi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce hiç adını duymadığım bir hamur işi tarifini sizlelre paylaşmak istedim. İnternetten araştırdığımda bir karadeniz lezzeti olduğunu öğrendiğim (ki malzemelerde mısırununu görünce tahmin etmiştim ) muçari tarifi oldukça basit görünüyor. Eğer siz de benim gibi hamur işlerini seviyorsanız, sucuklu kek olarak da...

Sayfayı Paylaş