gebe
  1. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

lezzetli toplar

Konu, 'Mezeler - Ordövrler' kısmında papatya57 tarafından paylaşıldı.

lezzetli toplar lezzet topları

lezzetli toplar

patates
    krem peynir
    maydanoz pul biber havuç

patatesleri haşlayın onların püre yapın
    içine 3 yada 4 tane krem peynir ekleyin(üçgen Peynir)az karabiberde
    eklenebilir top top yapın isteğe göre rende havuca,pıl bibere,
    maydanoza bulayın.servis ederken isteğe göre limon
    yanında bulunursa iyi olur.

afiyet olsun..

2. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yılbaşında yapmıştım rengrenk harika olmuştu

3. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

lezzetli toplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lezzetli pufpuflar...

Lezzetli pufpuflar...

MALZEMELER 350 gr un 1 paket kabartma tozu 1/2 çay kaşığı tuz 1 kaşık toz şeker 110 gr tereyağı 150 ml süt 1 yumurta (hafifçe çırpılmış) Üstüne: 1 kaşık süt 1 yumurta Büyük bir kasede un, kabartma tozu, tuz ve şekeri karıştırın. sonra tereyağını ekleyeceğiz. Burada tereyağının soğuk olması gerekiyor. Yağı bıçakla veya elinizle küçük parçalara ayırarak hamura ekliyoruz ve yoğuruyoruz. Ekmek...
  2. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  3. Lezzetli Pirzola

Lezzetli Pirzola

lezzetli pirzola yumuşak pirzola Pirzola veya benzeri etlerin daha yumuşak ve lezzetli olmasını istiyorsanız, bir gün önceden bunların üzerine çok az miktarda zeytinyağı damlatmalısınız.
  4. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  5. Lezzetli resimler

Lezzetli resimler

Mutfak benim için bir terapi. Yorgunluk attığım bir mabet. Çocukken oynadığım en güzel oyunların mekanı mı diyorsun o zaman senin için güzel ve lezzetli bir resim albümü hazırladım Melek! Pasta tatlı, çörek resimleri; NOT:Hanımlar bu katogariye yakıştırdım resimleri tarifleri olmadığı için bilginize..

Sayfayı Paylaş