gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

LG ile Yolunuzu Bulun bulamazsanız bana gelin :)

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Electronics, pazara en son sunduğu LN serisi navigasyon sistemi ile sürücüler yollarını kolayca bulma imkanı sunuyor. Ürün, 11 dilde sesli hizmet veriyor. LN serisi navigasyon sistemindeki sesli bilgilendirme sayesinde otomobil sürücüleri, bilgi girişi esnasında sürüş kontrollerini kaybetmiyor. LN serisinin en dikkat çekici ürünü olan LN715, 4 inç TFT LCD dokunmatik ekranı, performansı ve dayanıklılığı ile beğeni kazanıyor. LN715, Sirf Star III çip seti ile 2D, 3D ve hem gece hem de gündüz modunda tam harita navigasyonu sağlıyor. 2 GB yerleşik hafızaya, USB girişine ve SD kart yuvasına sahip LN715, ayrıca 1.4 Watt'lık hoparlör çıkışı ile 11 dilde sesli rehberlik yapıyor.

Seride diğer öne çıkan modeller ise; LN700, LN600 ve LN400.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Başlık güncellenmiş ve düzenlenmiştir.

LG ile Yolunuzu Bulun bulamazsanız bana gelin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. LG ile Yolunuzu Bulun...

LG ile Yolunuzu Bulun...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bana bu müziği bulun lütfen

bana bu müziği bulun lütfen

hani taner cumartesi günü tatil yeri kazandıya deryayı ve nihatı götürdü orda nihat araba kullanıyodu yanınada deryayı almıştı orda çalınan müziğe ölüp bityorum çok seviyorum bulamıyorum nolurrrr yardım edin nolurr
  3. Mars'ta Tren Yolu Bulundu

Mars'ta Tren Yolu Bulundu

Kızıl Gezegen olarak bilinen Mars'ta üzerinde çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre sırlarıyla adından söz ettiren Mars'ta Tren Yolu bulundu. Tanınmış Amerikalı araştırmacı ve "sanal" arkeolog Joseph Skipper, Mars gezegeninden gelen fotoğraflarla ilgili yeni bir şaşırtıcı iddiada bulundu. Skipper, fotoğraflardan birinde açık bir şekilde tren rayları, tren istasyonu...
  4. Pelin Sönmez ile yollarını ayıracak olan Cengiz Çolak basın açıklaması yaptı

Pelin Sönmez ile yollarını ayıracak olan Cengiz Çolak basın açıklaması yaptı

Pelin Sönmez’le evliliğim hakkında basında çıkan haberlerin çoğu asılsızdır. Kendisiyle Kıbrıs’ta tanıştığım ve o sırada evli olduğum doğrudur ancak, boşanmamın Pelin Sönmez ile hiç bir alakası yoktur.

Sayfayı Paylaş