gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Li Hongfang İsimli Çinli Kadının Kafasında Tam 70 Tümör Bulundu....

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kafasında 70 Tümör Bulunan Çinli Kafasından 70 Tümör Çıkartılan Çinli Kadın

Hayatta tam görmediğim ne var diyorum işte birşey daha çıkıyor..Allah göstermesin ama işte insanların kendi elleriyle yok etmeye devam ettikleri bu dünyanın sonuçları bunlardan ibaret....İşte kafasında tam 70 tümör bulunan Çinli kadının dramı....

Kafasından 70 Tümör Çıktı

Kafası tümörlerle kaplı olan Li Hongfang isimli Çinli kadın görenleri hayrete düşürdü.

Nadir görülen bir hastalıktan dolayı kafası tümörlerle kaplı olan Li Hongfang isimli Çinli kadın, Xi'an Şehri'ndeki bir hastanede büyük bir ameliyattan geçti. Kafasından 70 büyük tümör çıkarılan kadında ameliyat sonrasında büyük değişim görüldü.

"SADECE HASTAYIM, CANAVAR DEĞİLİM"

The Huffington Post sitesinde yer alan habere göre 10 senedir dokularda büyümeye yol açan 'Kordoma' hastalığından muzdarip olan kadın, 100 bin dolar civarında para gerektirdiği için ameliyat olamıyordu.

Görünümünden dolayı insan içine çıkamayan kadın, daha önce "Sadece hastayım, canavar değilim" diye haykırarak dünya gündemine gelmişti. Izdırabının dünya çapında duyulması üzerine bir hastane, ücretsiz olarak kadını ameliyat etti. Baş cerrah Guo Shuzhong, ameliyatın çok başarılı geçtiğini, sene sonunda bir ameliyat daha yaparak kalan küçük tümörleri alacaklarını söyledi.

Xianyang'da bir köyde yaşayan kadın, "Ameliyat sonrasında kafamın çok hafiflediğini hissettim. Daha önce aynaya bakamıyordum. Şimdi daha iyi görünüyorum. Hastane yönetimine minnettarım" diye konuştu.

Li Hongfang İsimli Çinli Kadının Kafasında Tam 70 Tümör Bulundu.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 70'li Yılların ev dizaynları

70'li Yılların ev dizaynları

70 li yılların mobilyaları bakalım 70 li yıllarda insanlar evlerini nasıl dizayn ediyorlarmış.Günümüzden baya bi değişik..
  2. 70 li 80 li 90 lı yılların gelinlikler

70 li 80 li 90 lı yılların gelinlikler

70 li yılların gelinlik modelleri 80 li yılların gelinlik modelleri 80 saç 70 saç hep bugunki gelinlik modellerine bakıyoruz bende 20 30 yıl onceki gelinlikleri merak ediyorum
  3. 70'li Yıllar Modası

70'li Yıllar Modası

70 li yılların elbise modelleri yetmişli yılların kıyafetleri yetmişli modası Moda da yetmişli yıllara bakalım birazda .. Aslında günümüzde bile giyilebilecek moda bence Melekler.. 70'lerin rahat şıklığı Style Singapur için kamera karşısına geçen Chantal le Fevre yeni bir trendin habercisi gibi… Bir kez daha retro vurguların ağırlıkta olduğu editöryalin farkı, bu kez 1940/50’lerin ev hanımı...
  4. Çinli kadınların ilginç ayak kültürü

Çinli kadınların ilginç ayak kültürü

çinli kadınların ilginç ayak kültürü iğrenç bir görüntü o nedir arkadaş ya kadının ayağının ne şekli belli ne şemali :abo:

Sayfayı Paylaş