Lida Form Kapsülü…

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Lida Form Kapsülü…
lida ile zayıflayanlar lıda kullanan arkadaslar forum
Zayıflamak isteyen hanımlar buraya ! Zayıflama sürecinde size destek olacak güzel bir zayıflama hapı tanıtıyoruz.Bu mucize niteliğindeki zayıflama hapının adı Lida Form Kapsülü…
Lida zayıflama hapı ile hem etkili hem de düzenli kilo verebilceksiniz !

Çin’ de yıllar boyunca yapılan bilimsel çalışmalar neticesinde geliştirilen harika ürün Lida ile 1 ayda 5-12 Kg. arası bir zayıflama neticesi yakalayabilirsiniz! Nasıl mı ?

Dai Dai Hua bitkisinin ve Turunç Çiçeği ekstresinin, Mandalina lifi ile birleşimiyle oluşturulan tümüyle bitkisel bir preparat olan Lida’ nın kanıtlanmış ve milyonlarca insan tarafından denenmiş etkisiyle! Lida Dai Hua ürününün bu mükemmele yakın etkisini siz de keşfedin!
Mükemmel etkisi sayesinde siz de nasıl zayıfladığınıza inanamayacaksınız! Orjinal Lida ürününün temini için 3 senedir hizmetlerini sürdüren www.lidamania.com web sitesinin size sunduğu tatminkar hizmetler ile Lida’ nıza kısa sürede mükemmel fiyatlara erişebilirsiniz. Sizde bu web sitesine
ulaşmak için buradan başlayın ve Lida’ nın harikalarını keşfedin!

lida

lida yi bayadir arastirdim ama ne kadar da tehlikeli bir hap oldugunu ogrendim agiz kurulugu,bas dönmesi kalp carpintisi ve daha nice yan etkileri oldugunu ogrendim incinde bulunan bir madeden dolayi oldugunu ogrendim evet bu dogru asiri derece kilo verebilirsiniz ama sagliginizi tehlikeye atmak sartiyla nice insanlar felc durumlari ile karsilasmistir.
iki cesidi vardir yani renk olarak bir rengi kahve rengi biride beyaz beyazlar gercekten orjinali imis ole denilir

ben 2 sene önce denemiştim bu harika hap lidayı..su içmeyen birine su içirtiyor çölde kalmış gibi susuyorsunuz 2 lokmadan sonra tıkanıyorsunuz sanki dünyaları yemişsiniz ve o kadar enerji veriyorki yerinizde oturmak mümkün değil hep hareket halindesiniz ilk hafta hafif baş dönmesi ve çarpıntı yapıyor ama sonrasında bu sıkıntıda geçiyor 10-12 kilo vermiştim 1 ayda insanlar çok şaşırıyordu nasıl bu kadar zayıfladın falan diye sonra korktum sağlıksıztır diye haberleri çıkınca ama birçok ilaç kullandım sadece buna mucize diyebiliyorum.

ben 2 sene önce denemiştim bu harika hap lidayı..su içmeyen birine su içirtiyor çölde kalmış gibi susuyorsunuz 2 lokmadan sonra tıkanıyorsunuz sanki dünyaları yemişsiniz ve o kadar enerji veriyorki yerinizde oturmak mümkün değil hep hareket halindesiniz ilk hafta hafif baş dönmesi ve çarpıntı yapıyor ama sonrasında bu sıkıntıda geçiyor 10-12 kilo vermiştim 1 ayda insanlar çok şaşırıyordu nasıl bu kadar zayıfladın falan diye sonra korktum sağlıksıztır diye haberleri çıkınca ama birçok ilaç kullandım sadece buna mucize diyebiliyorum.
paylaşım için teşekkürler canım...
ah yan etkileri ,insanı korkutuyor:tsk:

bende denedim gercekten arkadasımızın dedigi gibi mucize diyebiliriz ama simdi icerigini degistirmisler eskisi gibi tehlikeli degilmis amaa eskisi gibide kilo verdiremiyormus yinede bir cesaret gösterip denemek gerekiyor alırsam size daha net bilgi veririm arkadaslar.

merhaba arkadaşlar ben lidayı içmeye başlayalı iki gün oldu çok fazl akilom var piyasada kullanılan birçok ilacı içtim ama sonuç yok gercekten denildigi gibi çok susatıyor ve ben dogru düzgün birsey yiyemedim fazla yan etkisi olmuyor bende dün akşamdan buyana sol kolumda bi karınçalaşma oluyor acaba ilaçtan olabilirmi ayrıca bende hipotroidi var korkmaya başladım ama bırakmakta istemiyorum kullanan arkadaslar yardımcı olursa çok sevinirim çok tşk ederim

Bence hapı bir an önce bırakmalısın saglık problemi özellikle tiroid hastalıgı bulunan kısılerın bu hapı kullanmaları sakıncalı bence iyice bir arastır saglıgını tehlikeye atmadan.

Geri