gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Lida Form Kapsülü…

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

lida ile zayıflayanlar lıda kullanan arkadaslar forum Zayıflamak isteyen hanımlar buraya ! Zayıflama sürecinde size destek olacak güzel bir zayıflama hapı tanıtıyoruz.Bu mucize niteliğindeki zayıflama hapının adı Lida Form Kapsülü… Lida zayıflama hapı ile hem etkili hem de düzenli kilo verebilceksiniz !

Çin’ de yıllar boyunca yapılan bilimsel çalışmalar neticesinde geliştirilen harika ürün Lida ile 1 ayda 5-12 Kg. arası bir zayıflama neticesi yakalayabilirsiniz! Nasıl mı ?

Dai Dai Hua bitkisinin ve Turunç Çiçeği ekstresinin, Mandalina lifi ile birleşimiyle oluşturulan tümüyle bitkisel bir preparat olan Lida’ nın kanıtlanmış ve milyonlarca insan tarafından denenmiş etkisiyle! Lida Dai Hua ürününün bu mükemmele yakın etkisini siz de keşfedin!
    Mükemmel etkisi sayesinde siz de nasıl zayıfladığınıza inanamayacaksınız! Orjinal Lida ürününün temini için 3 senedir hizmetlerini sürdüren www.lidamania.com web sitesinin size sunduğu tatminkar hizmetler ile Lida’ nıza kısa sürede mükemmel fiyatlara erişebilirsiniz. Sizde bu web sitesine
    ulaşmak için buradan başlayın ve Lida’ nın harikalarını keşfedin!

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

lida
    lida yi bayadir arastirdim ama ne kadar da tehlikeli bir hap oldugunu ogrendim agiz kurulugu,bas dönmesi kalp carpintisi ve daha nice yan etkileri oldugunu ogrendim incinde bulunan bir madeden dolayi oldugunu ogrendim evet bu dogru asiri derece kilo verebilirsiniz ama sagliginizi tehlikeye atmak sartiyla nice insanlar felc durumlari ile karsilasmistir.
    iki cesidi vardir yani renk olarak bir rengi kahve rengi biride beyaz beyazlar gercekten orjinali imis ole denilir

3. vera85

vera85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler...

4. minaa

minaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2 sene önce denemiştim bu harika hap lidayı..su içmeyen birine su içirtiyor çölde kalmış gibi susuyorsunuz 2 lokmadan sonra tıkanıyorsunuz sanki dünyaları yemişsiniz ve o kadar enerji veriyorki yerinizde oturmak mümkün değil hep hareket halindesiniz ilk hafta hafif baş dönmesi ve çarpıntı yapıyor ama sonrasında bu sıkıntıda geçiyor 10-12 kilo vermiştim 1 ayda insanlar çok şaşırıyordu nasıl bu kadar zayıfladın falan diye sonra korktum sağlıksıztır diye haberleri çıkınca ama birçok ilaç kullandım sadece buna mucize diyebiliyorum.

5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler canım... ah yan etkileri ,insanı korkutuyor:tsk:

6. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende denedim gercekten arkadasımızın dedigi gibi mucize diyebiliriz ama simdi icerigini degistirmisler eskisi gibi tehlikeli degilmis amaa eskisi gibide kilo verdiremiyormus yinede bir cesaret gösterip denemek gerekiyor alırsam size daha net bilgi veririm arkadaslar.

7. gamzeli035

gamzeli035 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben lidayı içmeye başlayalı iki gün oldu çok fazl akilom var piyasada kullanılan birçok ilacı içtim ama sonuç yok gercekten denildigi gibi çok susatıyor ve ben dogru düzgün birsey yiyemedim fazla yan etkisi olmuyor bende dün akşamdan buyana sol kolumda bi karınçalaşma oluyor acaba ilaçtan olabilirmi ayrıca bende hipotroidi var korkmaya başladım ama bırakmakta istemiyorum kullanan arkadaslar yardımcı olursa çok sevinirim çok tşk ederim

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bence hapı bir an önce bırakmalısın saglık problemi özellikle tiroid hastalıgı bulunan kısılerın bu hapı kullanmaları sakıncalı bence iyice bir arastır saglıgını tehlikeye atmadan.

Lida Form Kapsülü… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Lida zararlıdır, kesinlikle kullanmayın"

"Lida zararlıdır, kesinlikle kullanmayın"

"Lida zararlıdır, kesinlikle kullanmayın" ANKARA (İHA) - Sağlık Bakanlığı, Lida isimli zayıflama ilacının sağlığa zararlı olduğunu ve kesinlikle kullanılmaması gerektiğini açıkladı. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Farmalife adlı firma yetkilisinin 26 Eylül 2007 tarihinde yaptığı basın toplantısında, Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'nın kovuşturma yapılmasına gerek olmadığı...
  2. CabbagePow Lahana Çorbası Kapsülü

CabbagePow Lahana Çorbası Kapsülü

lahana çorbası ile zayıflayanlar lahana kapsülü ile zayıflayanlar diyeti cabbagepow forum hapı Lahananın yağ yakıcı özelliği tüm diyet uzmanlarınca kabul edilmekte olup geleneksel olarak kilolu insanların evlerinde lahana çorbası pişirerek zayıflama yolunu tercih ettikleri ve bununlada başarılı oldukları görülmektedir. CabbagePow lahana kapsüllerin diğer ürünlerden farkı budur. Bütün bu...
  3. maurers zayıflama kapsülü

maurers zayıflama kapsülü

maurers maurers şikayet şikayetleri Sitemizde reklam yapmak yasaktır... EDIT BY TİTAN
  4. Form Ye Formda Kal Değil:...)

Form Ye Formda Kal Değil:...)

Yaza formda girmek için altın öneriler! Yazın sıcak yüzünü iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde birçok kadın formda bir bedene sahip olmanın hayalini kuruyor.33 Öneri ile Formda Kalın Hadi Bayanlar Forma Girmeye :deli: Sıkı kalçalar, dümdüz bir karın ve incecik bir bel, kadınların hayallerinin başköşesini süslüyor. İşte size yaza formda girmek için altın öneriler... 1 Acele etmeyin:...
  5. Kapsül endoskopi kimlere uygulanır?

Kapsül endoskopi kimlere uygulanır?

Bilindiği gibi sindirim sistemi ağızdan anüse kadar uzanan uzun bir kanal şeklindedir. Bu kanalın başlangıç ve son kısımlarını oluşturan yemek borusu, mide, oniki parmak barsağı ve kalın barsağın gastroskopi ve kolonoskopi gibi endoskopik yöntemlerle incelenmesi mümkün olurken duedunum, jejenum ve ileum olarak isimlendirilen 3 parçadan oluşan orta kısımlarının incelenmesi mümkün olamamaktaydı....

Sayfayı Paylaş