gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lif Modelleri 2012

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

En Yeni Lif Modelleri Banyolara Yeni Lif Modelleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, banyolarınız için yeni ve harika modellere sahip lif örneklerini bu sayfamızda bir araya getirdik ve ilgili tüm arkadaşların beğenisine sunuyoruz.

Lif Modelleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lif modelleri!!!

lif modelleri!!!

lif modelleri basit lif örnekleri basit modelleri lüf en kolay
  2. lif modelleri ve yapılışı 2012

lif modelleri ve yapılışı 2012

lif modelleri ve yapılışı 2012 merhaba sizden yeni lif modelleri istiyorum ve yapılışı hakkında tüyolar vermenizi rica ediyorum.
  3. 2012 Yeni Lif Modelleri ve Yapılışı

2012 Yeni Lif Modelleri ve Yapılışı

2012 yeni lif modelleri lif modelleri 2012 yeni lif modelleri 2012 Çeyizlerin olmazsa olmazı, her evde her zaman ihtiyaç duyulan lifler 2012 modelleriyle silerle melekler :) Artık günümüzde hemen herkes lif yapıyor ya da yaptırıyor. Kendiniz de yapsanız, başkasına da yaptırsanız, sizlerle paylaşacağımız birbirinden güzel lif modellerini incelemeyi unutmayın :tik: Sakallı ipten lif örneği...
  4. Yeni Lif Örnekleri 2012 - 2013 modelleri istiyorum

Yeni Lif Örnekleri 2012 - 2013 modelleri istiyorum

Yeni lifler işlemeyi düşünüyorum netten bakdım hepsi bildiğimiz eski lif modelleri oysaki ben hepsinden işledim bu yüzden sizlerden Yeni Lif Örnekleri 2012 - 2013 modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Desen Desen Çeşitli Lif Örnekleri 2012 Modelleri

Desen Desen Çeşitli Lif Örnekleri 2012 Modelleri

Desenli Lif Modelleri Lif Örnekleri Desenli Sevgili melekler, samimi olduğunuz kişilerle ev ziyaretlerine gittiğinizde el emeği göz nuru ufak tefek hediyeler vermek hoş bir davranıştır. Bu hediyeler, kenarlı havlu, patik ya da lif gibi kendi ellerinizle ördüğünüz parçalar olduğunda çok kıymetli bir hediye olur karşı taraf için. Biz de örmek isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için...

Sayfayı Paylaş