lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

Konu, 'Örgü Lif Modelleri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye

deniz sahra bunu beğendi.
  2. fırtına

fırtına Yeni Üye

Cevap: lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim
    ellerine sağlık canım çok güzel olmuş elinden güzel düşmüş modeller acemi gibi durmuyor :) lif örmek çok güzel helede değişik modeller olunca bende de çok var çok ördüm :D

3. esra

esra Yeni Üye

Pek güzel olmuş emeğine sağlıkk

4. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye

teşekkürler kıslar bunları becerene kadar baya bi ip ziyan ettim yapa söke başardım :))))

5. fırtına

fırtına Yeni Üye

ilk lif örmeye başlandığında genelde düz modellerden başlanır sen direk örneklilerden yapmışsın ne güzell :) azmin elinden bi uçan bide kaçan demişler :D:D

6. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye

düz modellerde yaptım ama onlar güzel değil o yüzden en güzellerini koydum hırslıyımdır bu modellerin hepsi netten kimseye sormadım yazıcıdan resimlerini aldım yapa söke becerdim insan kendi başına bişeyler yapınca daha iyi oluyor:))))

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

+1000 rep veriyorum süperler :D:D

8. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye

teşekkürler m.c abimm:)

9. fırtına

fırtına Yeni Üye

ozaman senii duble duble tebrik ediyorum canım kimseye sormadan yapabilmişsin :abo:

10. Misafir

Misafir Forum Okuru

kıss bak aramızda bunları cidden senmi ördün :D:D

valla yeni öğrendin ve bunları ördüysen helal olsun sana. ne diyim benim gibi bu işlerde yeteneksiz birinin böyle marifet karşısında ayakta alkış çakması lazım sana :D:D alkışlıyor ve + rep diyorum emeğine, ellerine sağlık :)

11. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye

kız valla ben yaptım tabi ki çirkinlerini koymadım ama gerçekten bi şeyi istediysem yaparım:)

12. makber

makber Yeni Üye

çok güzel olmuş ellerine sağlık canım..

eray ersoy bunu beğendi.
  13. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye

helal olsun harikalarmış..özelliklede son 2 modeli cok begendim..:)

14. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

Bu çok tatlı olmuş tatlım ellerine sağlık sen örürsünde güzell olmaz mıı

15. ASİPeRi

ASİPeRi Yeni Üye

ellerine sağlık cnm güzel olmuş bende yapıyom ama patik

lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. öğrendim...

YAS 5 Anne ve babamin birbirlerine bagirmalarinin beni ne kadar korkuttugunu ögrendim. YAS 7 Mesrubat icerken gulersem ictigimin burnumdan gelecegini ogrendim YAS 12 Bir seyin degerini anlamanin en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak oldugunu ogrendim. YAS 13 Annemle babamin elele tutusmalarinin ve opusmelerinin beni daima mutlu ettigini ogrendim. YAS 15 Bazan hayvanlarin...
  2. çok şey öğrendim

Çok şey öğrendim son zamanlarda... Belkide bir insanın çok ama çok uzun zamanda öğrenebileceği birçok şeyi birkaç ay içinde öğrendim sayende... Önce sensizliği sensizliği öğrenmekle başladım herşeye ki; ruhum için ağır bir darbeydi bu... Senden öncede yaşamıştım ayrılıklar, aşklar, aldatışlar ama hiçbiri senin ayrılığın kadar koymadı, hayata küstürmedi beni... Önce sensizliği öğrenmekle...
  3. Öğrendim

Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün, Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret edebildiklerini...
  4. ben öğrendim...

BEN ÖĞRENDİM İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak. Gerisi onlara kalmış... İnsanları ne kadar düşünürsen düşün, Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Güven elde edebilmek için yılların gerektiğini,Ama yok etmek için saniyelerin bile yettiğini öğrendim. Önemli olanın hayatındaki eşyaların değil, Hayattaki...
  5. bunlarda benim ördüklerim...

benim ördüklerim ördüklerim [IMG]
  6. Öğrendim... !!!!

Hayatim da ilk önce SEVMEYİ öğrendim,çünkü sevdikçe kendimi hissettiğimi öğrendim. AFFETMENİN ne olduğunu anladım ve affetmenin aslında yeni insanlar kazandırdığını gördüm.. Bir gün geçmişime baktım da PİŞMANLIĞIMDAN üzülmediğimi gördüm,bunları ben yaşadım çünkü.... Birisini HATIRLAMANIN aslında ufak bir telefon görüşmesi kadar basit olduğunu biliyorum artık! Aslında BANA DEĞER VEREN...
  7. İşte şıklık,işte tarz ve işte Japon giyim 2009

japon giyim japon giyim tarzı tarz giyimler markaları siteleri Hanım hanımcık ve çok şık giyim tarzlarıyla bizlerden tam not alan japonlar; yepyeni modelleriyle yine sizlerle.İşte o güzel giyimler;
  8. Öğrendim işte

ÖğrEnDiM işTe..... Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün,Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret...
  9. öğrendim ki......

*Öğrendim ki...Güveni geliştirmek yıllar alıyor, yıkmak bir dakika. *Öğrendim ki...Hayatında nelere sahip olduğun değil kiminle olduğun önemli. *Öğrendim ki...Sevimlilik yaparak 15 dakika kazanmak mümkün, ama sonrası için bir şeyler bilmek gerek. * Öğrendim ki...Kendini en iyilerle kıyaslamak değil, kendi en iyinle kıyaslamak sonuç getirir. * Öğrendim ki...İnsanların basına ne geldiği değil, o...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. lif örmeyi öğreniyorum

,
  2. lif ormek istiyorum