lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

Konu, 'Örgü Lif Modelleri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

1. gurbet kuşu

gurbet kuşu New Member

düz lif modelleri lif nasıl başlanır örmek istiyorum düz örnekleri örmeyi öğrenmek
    [​IMG][​IMG]

deniz sahra bunu beğendi.
  2. fırtına

fırtına New Member

Cevap: lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

ellerine sağlık canım çok güzel olmuş elinden güzel düşmüş modeller acemi gibi durmuyor :) lif örmek çok güzel helede değişik modeller olunca bende de çok var çok ördüm :D

3. esra

esra New Member

Pek güzel olmuş emeğine sağlıkk

4. gurbet kuşu

gurbet kuşu New Member

teşekkürler kıslar bunları becerene kadar baya bi ip ziyan ettim yapa söke başardım :))))

5. fırtına

fırtına New Member

ilk lif örmeye başlandığında genelde düz modellerden başlanır sen direk örneklilerden yapmışsın ne güzell :) azmin elinden bi uçan bide kaçan demişler :D:D

lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. öğrendim...

YAS 5 Anne ve babamin birbirlerine bagirmalarinin beni ne kadar korkuttugunu ögrendim. YAS 7 Mesrubat icerken gulersem ictigimin burnumdan gelecegini ogrendim YAS 12 Bir seyin degerini anlamanin en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak oldugunu ogrendim. YAS 13 Annemle babamin elele tutusmalarinin ve opusmelerinin beni daima mutlu ettigini ogrendim. YAS 15 Bazan hayvanlarin...
  2. Öğrendim

Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün, Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret edebildiklerini...
  3. Lif

Yükte ağır, değerde hafif olan mala yahut elbiseye delalet eder.Rüyada lif görmek, erkek veya kadin için elblseye isarettir. Bazen de lif görmek, agir bir mala isarettir
  4. Öğrendim... !!!!

[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=red][B][I]Hayatim da ilk önce SEVMEYİ öğrendim,çünkü sevdikçe kendimi hissettiğimi öğrendim. AFFETMENİN ne olduğunu anladım ve affetmenin aslında yeni insanlar kazandırdığını gördüm.. [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=red][B][I]Bir gün geçmişime baktım da PİŞMANLIĞIMDAN üzülmediğimi gördüm,bunları ben yaşadım çünkü.......
  5. Öğrendim işte

ÖğrEnDiM işTe..... Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün,Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret...

Sayfayı Paylaş