lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

Konu, 'Örgü Lif Modelleri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

1. düz lif modelleri lif nasıl başlanır örmek istiyorum düz örnekleri örmeyi öğrenmek
    [​IMG][​IMG]

1 kişi bunu beğendi.
  2. Cevap: lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

ellerine Sağlık canım çok güzel olmuş elinden güzel düşmüş modeller acemi gibi durmuyor :) lif örmek çok güzel helede değişik modeller olunca bende de çok var çok ördüm :D
  3. Cevap: lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

Pek güzel olmuş emeğine sağlıkk
  4. Cevap: lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

teşekkürler kıslar bunları becerene kadar baya bi ip ziyan ettim yapa söke başardım :))))
  5. Cevap: lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

ilk lif örmeye başlandığında genelde düz modellerden başlanır sen direk örneklilerden yapmışsın ne güzell :) azmin elinden bi uçan bide kaçan demişler :D:D
  6. Cevap: lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

düz modellerde yaptım ama onlar güzel değil o yüzden en güzellerini koydum hırslıyımdır bu modellerin hepsi netten kimseye sormadım yazıcıdan resimlerini aldım yapa söke becerdim insan kendi başına bişeyler yapınca daha iyi oluyor:))))
  7. Cevap: lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

+1000 rep veriyorum süperler :D:D
  8. Cevap: lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

teşekkürler m.c abimm:)
  9. Cevap: lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

ozaman senii duble duble tebrik ediyorum canım kimseye sormadan yapabilmişsin :abo:
  10. Cevap: lif örmeyi öğrendim işte ördüklerim

kıss bak aramızda bunları cidden senmi ördün :D:D

valla yeni öğrendin ve bunları ördüysen helal olsun sana. ne diyim benim gibi bu işlerde yeteneksiz birinin böyle marifet karşısında ayakta alkış çakması lazım sana :D:D alkışlıyor ve + rep diyorum emeğine, ellerine Sağlık :)

Sayfayı Paylaş