gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Lila çanta yapımı

Konu, 'Örgü Çanta Modelleri' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

çanta yapımı halka ile çanta yapımı halkadan halkalardan Lila renklerin hakim olduğu, çiçek üzerine düğme ile süslenmiş çanta yapılışı
    Banu yün ve 3.5 numaralı tığ kullanılarak, 5 zincir çekilerek halka yapılır. Daha sonrada halkanın üzerine 16 tane ikili trabzan yapılır. 2. sırada her ilmeğe çift batarak ikili trabzan yapılır. 6 ilmek bırakıp sıra başlarında çift batarak ikili trabzan yapılır ve 17 sıra örülür. Bu modeli deryabaykal.com yazarı burcuozkok yapmıştır. Ellerine sağlık. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Güzelmiş teşekkürler canım

Lila çanta yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçekli çanta(yapımı ile)...

çiçekli çanta(yapımı ile)...

çanta yapımı anlatımlı anlatımlı çanta yapımı örgü bezden örgü
  2. artan kumaşlardan çanta yapımı

artan kumaşlardan çanta yapımı

kumaş çanta yapımı kumaştan çanta yapımı kumaşlardan artık kumaşlardan kumaştan resimli anlatımlı bu çantayı dikelim evde kalmış kumaşlardan da yapabilirsiniz kumaşı 2 kat aynı ölçüde keselim 2 katda astar için (çocuklarınızın eski çantalarındaki fermuarları kullana bilirsiniz) fermuardandada aynı ölçüde kesip bir astar bir kumaş 2 kat yapıp fermuarıda dikelim sonrada yanlarını dikelim...
  3. Çanta kutusu yapımı

Çanta kutusu yapımı

oyuncak sepeti yapımı oyuncak kutusu yapımı kağıttan çanta yapılışı kağıttan çanta video bu kutu oyuncak kutusuydu. pembe kağıtla kaplayıp kenarlarındaki deseni kendim yaptım. yani bir yerlerden bulup boyadım. ve ortasından da bir kurdele geçirdim yine açmak için. o kadar. bu kutu da bot kutusuydu. bunun da altını kahverengi kağıtla kaplayıp üzerini renkli kağıtlarla kapladım. ve kalan...
  4. Eskiyen tişörtlerden çanta yapımı

Eskiyen tişörtlerden çanta yapımı

tişörtten çanta yapımı eski tişörtten çanta yapımı elbiseden Eskiyen tişörtlerinizi atmadan önce değerlendirmeye ne dersiniz arkadaşlar?Evet diyorsanız işte size eskiyen tişörtlerinizden yapabileceğiniz hoş ve basit yapılışlarıyla çanta modelleri...
  5. Sakallı İpten Çanta Yapımı

Sakallı İpten Çanta Yapımı

Sakallı İpten Çanta Yapımı nasıl oluyor ya geçenlerde bir arkadaşta gördüm muhteşemdi bende örebilir miyim modeli var mı sizde

Sayfayı Paylaş