gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Lila Rengi Duvar Rengi Boyası

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Lila Rengi Oda Dekorasyonları 2015 Lila Renkli Odalar Lila Renginin Ahenkli Oda Dekorları

Oda dekorasyonlarınıza yeni bir anlam katmaya hazır mısınız? O halde lila renginin muhteşem görünümünü odalarınızda yaşatmaya ne dersiniz? Lila rengi yatak odasından tutun da oturma odaları, çocuk odaları, mutfak gibi her oda dekorasyonunuza uyum sağlayacak ve sizlerin aradığınızı bulabilmenize imkan tanıyıcı rol oynayacaktır. Lila rengi insanı rahatlatıcı ve oda görünümündeki ferahlatıcı özelliği ile son senelerin en trend renkleri arasında yer almakta olup birçok bayanın ve genç kızın oda dekorasyon değişimlerinde tercih ettikleri renkler arasında ilk sıraları almaktadır.

Özellikle genç kızların oda dekorasyonlarına kaliteli görünümler oluşturmanın yanı sıra yatak odalarınızda sizin içinize neşe verici ortam zenginlikleri ile karşınıza çıkacaktır. Siz meleklermekanı takipçilerim için aşağıya eklemiş olduğum lila renkli oda dekorlarının yer aldığı resim galerime şöyle bir göz atarak fikir sahibi olabilir; kararınızı daha çabuk uygulamaya geçirebilirsiniz. Şimdiden hepinize keyifli seçimler diliyorum....

6a00d83451e9a369e2010535f51760970b.jpg 2014-lila-rengi-duvar-boyasi-dizaynlari.jpg duvar-rengi-secmek_orig.jpg dyo-asillila-e6cedf-5177-duvar-boyasi-30.jpg en-son-lila-rengi-duvar-boyasi-fotolari.jpg en-yeni-moda-lila-rengi-duvar-boyasi-galerisi.jpg lila-boya-rengi.jpg lila-rengi-oda-dekoru.jpg lila-yatak-odasi-renk-secimi.jpg super-lila-rengi-duvar-boyasi-onerileri.jpg

THESECRET bunu beğendi.
Lila Rengi Duvar Rengi Boyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lila Rengi Sevenlere Lila Rengi Kazaklar

Lila Rengi Sevenlere Lila Rengi Kazaklar

lila rengi renkler lila renkleri renk
  2. Lila rengini seviyorum severek kullanıyorum

Lila rengini seviyorum severek kullanıyorum

lila rengi nişanlıklar Meleklerim benim evimde lila renginden başka bir renk görmeniz pek mümkün değil:DTabi misafir odam hariç:D Mobilyalarımdan,halılarım,perdelerim,örtülerim,duvar boyası,mutfak eşyalarım,(tabak çanak, leğen vs...)Yani ev eşyalarında aklınıza gelebilecek hemen hemen her eşyam lila ve mor tonlarında.Gerçektden de çok tatlı bir renk.Benim giyim konusunda ki rengim siyah ama...
  3. Saç boyası rengini seçerken bunlara dikkat!

Saç boyası rengini seçerken bunlara dikkat!

eva mendes saç rengi jennifer aniston saç rengi nedir Saç bakım uzmanları, saç boya rengini seçerken, ten rengini hesap edip seçmemizi söylüyorlar Melek'ler. Peki saç boya rengini seçerken nelere dikkat etmeliyiz; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'lerim:) Nasıl yüzünüzde kızarıklıklar olduğu zaman daha da belirginleştirdiği için kırmızı triko giymekten kaçınıyorsanız, aynı durum sıcak...
  4. Doğal Kestane Rengi Saç Boyası Tarifi

Doğal Kestane Rengi Saç Boyası Tarifi

kestane rengi saç boyası, ev yapımı saç boyası, doğal kestane rengi saç boyası Sevgili melekler, bakımlı ve güzel görüneyim ama aynı zamanda da kimyasallardan uzak durayım, herşeyim doğal olsun diyorsanız, işte Kimyager ve Güzellik Uzmanı Şems Arslan'dan ev yapımı kestane rengi doğal saç boyası tarifi... Malzemeler 4 yemek kaşığ kına yarım su bardağı hibiskus çayının suyu yarım...
  5. Duvarınızın Rengi Psikolojinizi Etkiliyor!

Duvarınızın Rengi Psikolojinizi Etkiliyor!

duvar renkleri, duvar renginin önemi, dekorasyonda duvar renkleri Evinizin odaların da tercih etitğiniz duvar renklerinin psikolojinizi etkilediğini biliyormuydunuz? Dekorasyona da büyük etkisi bulunan duvar renkleri ruh halinizi olumlu yada olumsuz etkileyebiliyor. Eğer hayatınız da bazı şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsanız bu işe duvarınızın rengini değiştirmekle başlayın;) Bakın hangi...

Sayfayı Paylaş