gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Lila Rengi Sevenlere Lila Rengi Kazaklar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

lila rengi renkler lila renkleri renk

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Lila Rengi Sevenlere Lila Rengi Kazaklar

Çok hoş yaa

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Lila Rengi Sevenlere Lila Rengi Kazaklar

[​IMG]bu çok hoşuma gitti tesekkürler

Lila Rengi Sevenlere Lila Rengi Kazaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor rengini sevenlere...

Mor rengini sevenlere...

mor koltuk takımı mor koltuk takımları renkli takımları takımı modelleri modelleri Ev dekorasyonunda sezonun modası, geometrik şekiller ve duvar süslemeleri. Renk olarak ise siyah ve beyazın yanı sıra rezene yeşili ve mor öne çıkıyor. Esnek seçenekler Sonbaharla birlikte ev dekorasyonunda değişiklik yapma zamanı geldi. Ne de olsa yazın sıkça karşımıza çıkan marine desenler, tropikal esintiler...
  2. Bej rengi sevenlere

Bej rengi sevenlere

bej rengini göster bej rengi ile uyumlu renkler rengi renkleri ile uyumlu renkler Bu renk gerçekten güzel ve tenle uyumlu bir renk.
  3. Lila rengini seviyorum severek kullanıyorum

Lila rengini seviyorum severek kullanıyorum

lila rengi nişanlıklar Meleklerim benim evimde lila renginden başka bir renk görmeniz pek mümkün değil:DTabi misafir odam hariç:D Mobilyalarımdan,halılarım,perdelerim,örtülerim,duvar boyası,mutfak eşyalarım,(tabak çanak, leğen vs...)Yani ev eşyalarında aklınıza gelebilecek hemen hemen her eşyam lila ve mor tonlarında.Gerçektden de çok tatlı bir renk.Benim giyim konusunda ki rengim siyah ama...
  4. Mor ve lila renginin hakim olduğu yatak odaları

Mor ve lila renginin hakim olduğu yatak odaları

mor yatak odası lila rengi yatak odası lila modelleri renk tonları Yaratıcılık,verimlilik,haz,ruhani duyguları ve dişiliği çağrıştırdığı için yatak odalarında mor ve lila rengini tavsiye ediliyor arkadaşlar.Bunu göz önünde bulundurdum ve sizler için mor ve lilanın hakim olduğu yatak odası modellerini paylaşmak istedim.Sadece koyu bir mor renginin bunaltıcı olabilme dezavantajı var.Ama harika...
  5. Lila Rengi Duvar Rengi Boyası

Lila Rengi Duvar Rengi Boyası

Lila Rengi Oda Dekorasyonları 2015 Lila Renkli Odalar Lila Renginin Ahenkli Oda Dekorları Oda dekorasyonlarınıza yeni bir anlam katmaya hazır mısınız? O halde lila renginin muhteşem görünümünü odalarınızda yaşatmaya ne dersiniz? Lila rengi yatak odasından tutun da oturma odaları, çocuk odaları, mutfak gibi her oda dekorasyonunuza uyum sağlayacak ve sizlerin aradığınızı bulabilmenize imkan...

Sayfayı Paylaş