gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

lila renkli hoş bir genç odası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Genç odası örneği Lila renkli genç odası dekorasyonu
    En sevdiğim renklerden biridir lila ve mor tonu. Oturma odamı mor yaptığım için kızım olursa onun odasını pembe bir genç odası olarak dekore etmek isterim. lila renkli genç odası dekorasyonu cıvıl cıvıl ve çok hoş olmuş meleklerim.

lila renkli hoş bir genç odası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor renkli hoş bir boyundurluk modeli

Mor renkli hoş bir boyundurluk modeli

boyundurluk boyundurluk modelleri
  2. herseyi içinde bir genç odası

herseyi içinde bir genç odası

kızınızın oglunuzun dagınıklıgından şikayetçiyseniz yada çocugunuz odasının küçüklügünden şikayetçiyse her iki tarafı da mutlu edecek bir çözüm bulunduu ben buldum bennnnn :laugh::laugh::laugh: tvsinden bilgisayarına kitaplıgından yatagına herseyi içinde bir genç odası ister misiniz valla ben isterim hemde bayılırım işte modelimiz bakalım begenecek misinizz...................:yahoo:...
  3. Lila renkli ev dekoru

Lila renkli ev dekoru

lila rengi lila renk dekorasyon ev dekorasyonu renkli oturma grupları Şu sıralar ev dekorunda çok rastlıyorum lila rengine.Sanki herkez anlaşmış gibi evini lila ile dekor ediyorlar.Lila eve yakışıyor özelliklede a'dan z'ye lilaya döşendiği zaman hoş görüntü çıkıyor.Eğer sizde lila rengini seviyor ve evinizi bu şekilde dekor etmek istiyorsanız sizler için birkaç önerim var bakalım...
  4. Hoş bir yatak odası dekorasyonu

Hoş bir yatak odası dekorasyonu

yatak odası dekorasyon örneği Duvar dekorasyon örneği Asma tavan uygulamsı ile dekore edilen bu yatak odası modelini çok beğendim meleklerim. Yatak başında kullanılan midye figürü ve ışıklandırma yatak odası dekroasyonuna farklı bir ambiyans vermiş.
  5. Hoş bir oturma odası takımı

Hoş bir oturma odası takımı

Şık oturma odası takımı Ahşap oda tasarımı Bu şık ahşap odanın içine koyulan eşyalar çok harika meleklerim.Ahşap odayla uyumu yakalamış olan koltukların halıyla olan uyumu çok hoş duruyor.Duvar dekorasyonu olarak camın kullanılması ahşap eve hoş bir görünüm katmış. Bence çok şık bir oda tasarımı ya sizce?

Sayfayı Paylaş