gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Liman

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Korku ve şiddetten emin olmaya, rızık ve teşebbüse, sakin ve huzurlu hayata delalet eder.Rüyasında liman gören kimse, gelecekte çok mutluluk verecek haberler alınacak demektir. Rüyasında liman gören kimse, gelecekte çok mutluluk verecek haberler alınacak demektir. Rahat, huzur, dertlerden, sıkıntıdan kurtuluştur. Rüyada liman görmek, yolculukla yorumlanir. Bu yolculuk sonunda büyük kazanca ve mutlu bir hayata kavusacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada liman görmek, her türlü güçlügü yenmeye isarettir. Liman görmek, huzura, rahata ve emniyet içerisinde bulunmaniza isarettir. Limanda gemiler görmek, yolcunuz varsa onun gelisine veya evinize çok misafirin gelmesine isarettir.Rüyada liman görmek; rahat ve huzurlu bir hayat sürmeye, yolunu beklediğiniz bir insanın geleceğine veya çok sayıda misafir ağırlayacağınıza işarettir

Liman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adrian Lima.....

Adrian Lima.....

adriana lima makyajsız adrian lima
  2. Yalnızlar limanı..

Yalnızlar limanı..

yalnızlar limanı yalnizlar limani yalnızlar limanı facebook mekanı sibel can liman Gönlüm bir okyanus gibi alabildiğince geniş ve sevgi dolu, masmavi ve iç açıcı güzellikte seyir ederken, ufuktan bir liman beliriyor gözlerime. Güzellikleri görmek adına hedef seçiyor ve tüm gücüm ile yaklaşmaya çalışıyorum limana. Yaklaştıkça heyecanım artıyor, heyecanım arttıkça mutluluğu yaşıyorum...
  3. Adriana Lima

Adriana Lima

adriana lima adriana lıma
  4. Adriana Lima diyeti

Adriana Lima diyeti

adriana lima kaç kilo adriana lima diyeti kilo kilosu hamilelikte kaç aldı ünlü model reklam çekimleri için Türkiye'ye gelmişti çekimlerden fırsat buldukça kendisini dışarı atan ünlü manken diri vücudunu boks yapmaya bağladı....... BOKSÖR LİMA! BİR REKLAM FİLMİ ÇEKİMİ İÇİN İSTANBUL’A GELEN ADRİANA LİMA, FORMUNU LOKMALARINI SAYARAK DEĞİL, BOKS YAPARAK KORUDUĞUNU SÖYLEDİ... İki yıldır boks...
  5. Adriana Lima Resimleri

Adriana Lima Resimleri

Adriana Lima Resimleri fotoları ........... Arkadaşlar ben koyu bir Adriana Lima hayranıyım hayallerimin kadını o :) Adriana Lima Resimlerini istiyorum sizden inş sesimi duyarsınız :D

Sayfayı Paylaş