gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Limon kabuğu ile ışıklandırma

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

evde el işi hobiler - ışıklandırma yapımı - limon kabuğu değerlendirme

Sofralarinizi isiltin kucuk mumlarla... Misafirlerinizi sasirtin degisik tarzlarla

Limonu ikiye bolup icini kullandiktan sonra temizleyin. Her bir limon icin 2 tane waxinemumu kullaniyoruz. Birincisini kabugun ortasina koyuyoruz[​IMG] digerini de eritip icine dokuyoruz. Mum erittigimiz tencereyi ancak bu isler icin kullanabiliriz... Eski kucuk ise yaramayan tava tarzinda malzeme kullanilmasi uygun olur.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ama tabi kısa kullanımlar için bunlar.Yoksa mumluklar küflenebilir:)Ama güzel olmuş bence mum limon kokulu mumlar :) emeğine sağlık

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel görünüyor paylaşım için tşklr:)

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Genelde kirilan,takimi bozulan kadehleri,guzel bardaklari mumluk yapiyorum,mumlari cok seviyorum.

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    limon sewer biri olarak beğendim

Limon kabuğu ile ışıklandırma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. limon kabuğundan mumluk

limon kabuğundan mumluk

limon kabuğundan gül yapımı Limon mumluk Malzemeler: Limon Mum Yapılışı Limonlar boyunca ortadan ikiye bölünür içi kabak oyucagi ile çikarilir.Limonlar yikanip kurulanir. Mum benmari usulü eritilir.Mum ipi bir miktar erimis mum ile limonun ortasina yerlestirilir ve erimis mum limona doldurulur. Donmaya birakilir. Mumlariniz 2-3 gün dayanir.
  2. Limon kabuğunda saklı müthiş şifa....

Limon kabuğunda saklı müthiş şifa....

Kalpten kansere hastalıkların önleyicisi limon.. Prof. Mehmet Öz limon kabuklarının cilt kanserine karşı bir kalkan oluşturduğunu, cildi güzelleştirip, sinirleri yatıştırdığını açıkladı. İşte Prof. Öz'den limon kabuğu mucizesi... Kavurucu yaz sıcaklarından ruhumuz da bedenimiz de nasibini alıyor. Tek derdimiz biraz serinlemek de olsa, cilt korumasına olabildiğince çok dikkat etmeliyiz. Cilt...
  3. Limon Kabuğu Yağı ve faydaları

Limon Kabuğu Yağı ve faydaları

limon kabuğunun faydaları limon kabuğu yağı limonu kabuğuyla yemek kabuğu yemek faydaları Birçok meyvenin ençok vitaminlerinin bulunduğu yer kabuklarıdır C vitamini deposu olan limonun kabuğunun yağı hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum sizlere..Nerelerde kullanılır ve nelere faydası vardır? Limon kabuğu, tıbbi önemi yakın tarihte anlaşılmaya başlanmış bir bitkisel ilaçtır. Akdeniz...
  4. Saç renginizi limon kabuğuyla açın

Saç renginizi limon kabuğuyla açın

limonla saç açma limon sarısı saç rengi kabartma tozu ile açma kabartma tozuyla Saçlarımız bizim için çok önemli:)Ben bir bayan olarak saçlarıma ciddi anlamda özen gösteririm.:dil:Benim gibi bir çok kadın saçına özen gösterir.Daha doğrusu her kadın gereken özeni gösterir. Koyu saçları olan bayanlar saç renklerini açmak için bir çok kimyasal ürün kullanırlar.Ama buna gerek yok.Çözümü kimyasal...
  5. Limon Yağı ile zayıflamak

Limon Yağı ile zayıflamak

limon yagi limon yağı yağı ile zayıflama ozon ile zayıflama Zayıflatan bitkiler gün geçtikçe artmaya devam ediyor.Her yeni güne yeni bir bitkinin yada diyetin zayıflattığına dair yazılar çıkıyor.Biz birine karar veremezken yeni bir şey çıkıyor.Artık diyet ve bitkisel ürünleri kullanarak zayıflamaya karar verdiyseniz bence bekleyin yeni biri çıkar yine:Dİşte bir yenisi daha:D Limon...

Sayfayı Paylaş