gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Limon maskesi;yağlı ciltlere birebir

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

limon maskesi kil ve limon maskesi maskeleri yağlı ciltlerde sivilce limonlu maske
    Limonu hiç sevmem ekşi ekşi:SAma bir çok faydası var.Özelliklede öğrenmiş oldum ki yağlı ciltlere çok iyi geliyormuş.Artık limonu seviyorum:D

Probleminiz:
    Cildiniz aşırı yağlı Üstelik yer yer parlıyor ve gözenekler genişlemiş Bu durumda yağ dengesini düzenleyen bir maske uygulamalısınız Limon bu konuda yararlı olabilir

Ne yapmalısınız?
    Her sabah uyandığınızda ayna karşısına geçin ve cildinizi dikkatle inceleyin Büyük bir olasılıkla yeni bir sivilce ile karşıla şaabilirsiniz Yağlı cilt, sivilce ve aknelere davetiye çıkarabiliyor Bu durumda antiseptik ve sıkılaştırıcı etkili olan limon ile maske hazırlayın

Size uygun maske:
    2 limonun kabuğunu soyup kabuklarını 2 çorba kaşığı suyun içinde 3 dakika bekletin Robotta püre halinde ezin ve canlandırıcı maske olarak kullanın Temizlenmiş cildinize pamukla sürüp birkaç dakika bekleyin Ilık suyla yıkayıp havlu ile kurulayın ve ardından günlük nemlendiricinizi sürün

Limonun özellikleri:
    Sıkılaştırıcı ve mikropları öldürücü özellikler içeren limon, bol su içerdiği için toksinlerin vücuttan atılımını sağlıyor Böylece cilt pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor Zengin C vitamini deposu olduğu için cildi dış etkenlerden koruyup cilt hücrelerinin yenilenmesine katkıda bulunuyor

2. imperrison

imperrison Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşklr güzel paylaşım

Limon maskesi;yağlı ciltlere birebir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yağlı ciltlere limon!

yağlı ciltlere limon!

Probleminiz: Cildiniz aşırı yağlı. Üstelik yer yer parlıyor ve gözenekler genişlemiş. Bu durumda yağ dengesini düzenleyen bir maske uygulamalısınız. Limon bu konuda yararlı olabilir. Ne yapmalısınız? Her sabah uyandığınızda ayna karşısına geçin ve cildinizi dikkatle inceleyin. Büyük bir olasılıkla yeni bir sivilce ile karşıla şaabilirsiniz. Yağlı cilt, sivilce ve aknelere davetiye...
  2. Yağlı Ciltlere Yeşil Kil Maskesi

Yağlı Ciltlere Yeşil Kil Maskesi

kil maskesi yeşil kil yeşil maskesi maskeleri maskesinin faydaları Çoğumuz biliyoruzdur da gene de yazayım dedim. Haftada 2 kere yeşil kil maskesi uyguluyorum 2 aydır. 1 ayın sonunda faydasını görmeye başladım. Yağlı bir cildim var ve gözeneklerim yanak kısmında biraz daha fazla açık. Temizliğinde yeşil kilin etkisini gördüm. Eskisi gibi siyah noktalar oluşmuyor artık . kozmetik ürünlerini de...
  3. Yağlı ciltler için muz maskesi

Yağlı ciltler için muz maskesi

muz maskesi muzlu cilt maskesi muzlu maskeler maske muz nasıl yapılır Cildiniz yağlı ise birde muzlu maskeyi deneyin kızlar:) Muz maskesi hazırlanışı ve uygulama 1 tane büyük muzu soyup iyice ezin.2 kaşık yoğurt veya balla karıştırıp yatmadan önce yüzünüze sürün.Kuruyuncaya kadar bekletip sıcak su ile yüzünüzü yıkayın.
  4. Yağlı ciltler için kil maskesi

Yağlı ciltler için kil maskesi

yağlı ciltler için kil maskesi ballı kil maskesi yağlı cilde suna dumankaya ciltler için Yağlı ciltler için aktarcılardan kolaylıkla bulabileceğiniz kil maskesi tarifini veriyorum Satın aldığınız kili doğrudan doğruya sulandırarak maske hazırlayabilrsiniz. Kil ciltteki fazla yağı alıp kurutmayan harika bir maddedir.Maskenizi yüzünüze sürüp 15-20 dakika bekletip, ılık suyla yıkayın.
  5. Yağlı Ciltler İçin Bakım Maskesi

Yağlı Ciltler İçin Bakım Maskesi

yağlı ciltler için maske yağlı ciltlere maske Cildiniz yağlı ve parlaksa bu gündelik hayatınızda sizi bir hayli rahatsız edebilir melekler. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için yapacağınız bakım hayli önemlidir. Bu yazımızda yağlı ciltlere özel uygulanabilecek bir yüz maskesinden bahsetmek istiyoruz sizlere :) Yağlı ciltler için yüz maskesi Marul ince kıyılıp, bez içinde sıkarak suyu...

Sayfayı Paylaş