gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Limon nedir hakkında bilgi

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Mala, afiyetle tüketilen rızka yahut bir kimseyi bir işten dolayı kınamaya, Limon ağacı zararsız ama faydası da pek görülmeyen insana yahut zengin ve hayırhah olmakla birlikte görüş ve düşüncelerine fazla itibar edilmemesi gereken kadına delalet eder.Rüyada limon yemek veya görmek, bazı hayal kırıklıkları uğrayacağınıza yorumlanır. Etrafında onu kıskanan insanlar var demektir. Limon yemek veya görmek, birtakım hayal kırıklıklarına uğrayacağınızın işaretidir. Etrafınızda kıskanç insanlar var. Dikkat edin. Rüyada sarı limon, hastalığı işaret eder. Limon çiçeği ise çok iyidir.Rüyada limon görmek, islerinizde karisiklik olduguna delalet eder. Nablusiye göre; rüyada limon görmek mevsiminde olsun olmasin, renginin san olmasi yüzünden hastaliga isarettir. Eger rengi yesil olursa kedere yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada limon görmek, kinamaya isarettir. Bundan dolayi bir kimseye rüyada bir insan bir limon verse, o insan o kimseyi kinar ve ayiplar. Eger limon sari ve rüya sahibi onu yerse, mala isarettir. Limonun yesili tabirce sarisindan hayirlidir. Sari olan her meyvenin tabiri böyledir.Limon yemek veya görmek, birtakım hayal kırıklıklarına işarettir. Etrafınızda kıskanç insanlar var.Limon yemek veya görmek, birtakım hayal kırıklıklarına işarettir. Etrafınızda kıskanç insanlar var

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    vay be ben yemiyordum sadece dilimi suruyodum eksimsi tadına :D

Limon nedir hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. influenza nedir hakkında bilgiler

influenza nedir hakkında bilgiler

influenza nedir influenza a nedir ınfluenza inflyenza ne demek Tıp dilinde influenza adı verilen bu hastalık bulaşıcıdır. Grip olan kişinin nefesindeki damlacıklarla yayılıp, salgın hale gelebilir. Paçavra hastalığı da denir. Aniden başlar ve devamlı olarak ateş yükselir. Baş ve sırt ağrıları, titreme nöbetleri, nezle, öksürük, iştahsızlık, baş dönmesi de görülür. Tedavinin ilk şartı...
  2. Çengi nedir hakkında bilgi

Çengi nedir hakkında bilgi

Rüyanizda bir çengi takimi tutarak eglendiginizi görmek, bir yakininizin çok zor bir durumda olduguna ve ona mut-laka yardim elinizi uzatmaniz gerektigine isarettir. Çengi ile bir-likte karsi karsiya geçerek oynadiginizi görmek, çok kötü ve sizi cidden üzecek bir haber alacaginiza delalet eder.
  3. Maaş nedir hakkında bilgi

Maaş nedir hakkında bilgi

Ücretlinin maaş aldığını görmesi gelir düzeyinin değişmeyeceğine, kısa sürecek ferahlığa, İşsiz kimsenin maaş aldığını görmesi sürekli bir gelir kaynağına ve yardım görmeye delalet eder.Rüyada maaş alındığının görülmesi, elden büyük miktarda para çıkacağına fakat bu çıkan paranın iki mislinin elde edileceğine işaret sayılır. Rüyasında maaş aldığını görmek, elden büyük miktarda para çıkacağına...
  4. tere nedir hakkında bilgi

tere nedir hakkında bilgi

(Gartenkresse / Cresson / Garden cress / Lepidum sativum) 20-50 cm boylarinda, beyaz veya morumsu renkli çiçekler açan, bir yillik otsu bitkiler. Meyvelerinin tek tohumlu olmasiyla su teresinden ayrilir. Yabânî olarak bulunmakla berâber, kültürü de yapilmaktadir. Kerdeme olarak da bilinir. Su teresi (Nasturtium officinale): Beyaz çiçekli, parçali yaprakli, çok yillik otsu bir...
  5. Migren Nedir Hakkında Bilgi

Migren Nedir Hakkında Bilgi

migren nedir, neden olur, ne iyi gelir, ne tetikler, ne kadar sürer, tedavisi hakkında bilgi MİGREN NEDİR? Migren şiddetli baş ağrısıdır. Beyindeki kan damarlarının daralması veya genişlemesi neticesinde ya da beyni ve omuriliği çeviren zarlarda anormal sinir aktiviteleri nedeniyle oluşabilir. Migrene iltihaplanma başlatan bir madde salgılayan ve ağrı alıcılarına mesaj gönderen, trigeminal...

Sayfayı Paylaş