gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Limon suyu ve Sarımsak mucizesi

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

limon suyu ve sarımsak mucizesi limon suyu ve sarimsak mucizesi sarımsak Limon suyu ve Sarımsak mucizesi

2 Litre limon suyu,40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak,ağzı sıkı kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz lazım.Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurunuz, soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun kapağını kapatıyoruz, 25 gün boyunca normal ılık bir yerde saklanıp her gün çalkanacak, (sarımsaklar iyice erimiş olacak) 25 gün sonra kavanozu açıp her sabah aç karnına yarım veya içebiliyorsa bir çay bardağı içiyoruz kavanoz bitene kadar içilecek, kapağı hep kapalı olacak, kavanoza asla su, şeker v.b. karıştırılmayacak ancak çay bardağına aldığınız kısmını dilersek sulandırarak içebiliyoruz bunu içtikten sonra en az yarım saat bir şey yiyip içilmeyecek, yarım saat geçtikten sonra kahvaltı yapılacak mümkünse her sabah aynı saatte içilecek.

% 100 KANITLANMIŞ YARARLARI

1-Tüm damar iltihapları (vaskülir) tedavi ediyor,tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.
    2-Kollestrol ve lipidi düşürüyor zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor bu dönemde diyete dikkat etmek gerekiyor) şekeri düşürüyor, pankreasın yenilemesini sağlıyor.
    3-Böbrek ve safra taşlarını eritiyor idrar söktürüyor vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.
    4-Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.
    5-Tüm romotizmal iltihabı önleyip, her tür romotizmal ağrıları dindiriyor,kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor her türlü ağrıyı kesiyor.
    6-Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sağlıyor sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor,felçlere ve VERTİGO'da fayda veriyor.
    7-Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor, ve her türlü alerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden kesiyor, kansere karış tüm vücudu koruyor.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Limon suyu ve Sarımsak mucizesi
    paylaşımın için teşekkürler canım

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

emeğine sağlık mısli.

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

konuyu alternatfi tıp bölümüne taşıyorum

5. nesrinsultan

nesrinsultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    televizyonda duymuştum ben bu tarifi,ama yazamamıştım,çok teşekkür ederim canım,emeğine sağlık :yo:

6. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

evet denenmiş ve çok faydalı olduğunu biliyorum emeğine sağlık

7. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    ne demek canlarım benim faydalı olduysam ne mutlu bana :)

Limon suyu ve Sarımsak mucizesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Limon suyu ve sarımsaK mucizesi

Limon suyu ve sarımsaK mucizesi

hamilelikte sarımsak yemek hamilelikte sarımsak hamileyken yemek gebelikte zararlımı Limon suyu ve Sarımsak mucizesi 2 Litre limon suyu, 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı Kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz lazım. Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurunuz, soyulmuş 40 diş orta Boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun...
  2. sarımsak ve limon mucizesi

sarımsak ve limon mucizesi

sarımsak ve limon mucizesi 2 Litre limon suyu, 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı Kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz lazım. Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurunuz, soyulmuş 40 diş orta Boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun kapağını kapatıyoruz, 25 gün boyunca normal ılık bir yerde saklanıp her gün çalkanacak,...
  3. limon, elma ve maydonoz mucizesi...

limon, elma ve maydonoz mucizesi...

elma limon maydanoz maydonoz elma limon maydonoz merhaba melekler...geçen gün bir zayıflama tarifi duydum ve ne kaybederimki diyerekten denedim.ben faydasını gördüm umarım sizlerde faydasını görürsünüz. tarif şöyle - 4 elma - 4 limon - 2 demet maydonoz - 4 litre su elmaları, limonları 4'e bölerek düdüklüye koyuyorsunuz.maydonozları ve 4 litre suyuda ilave edip 15-20 dakika...
  4. Limon suyu ve Sarmısak mucizesi

Limon suyu ve Sarmısak mucizesi

sarımsak,sarımsağın faydaları,sarmısak faydaları,limon suyunun faydaları,limon sarımsak LİMON SUYU VE SARIMSAK MUCİZESİ BUNU YILDA BİR KEZ MUTLAKA YAPIN Özellikle Rus doktorların tavsiye ettiği kalp ve... damar hastalıkları reçetesi mucizevi sonuçlar veriyor. Bitkilerle doğal tedavi yöntemine son derece önem veren Rus tıp dünyası, bu formülü yüzlerce yıldır kullanıyor ve son derece başarılı...
  5. Saçlarda Zeytinyağı ve Sarımsak Mucizesi!

Saçlarda Zeytinyağı ve Sarımsak Mucizesi!

saç maskesi saç için zeytinyağı sarımsak saçlara zeytinyağlı maske Sevgili melekler, özellikle son yıllarda saçlara zeytinyağı ve sarımsak sürmek hayli popüler. Ancak bu popülerliğin haklı gerekçeleri var. Gerçekten de sarımsağın sülfür, vitamin ve selenyum içeriği, zeytinyağının yumuşatıcı etkisiyle birleşerek başta yıpranmış ve dökülen saçlar olmak üzere saç bakımında etkili bir doğal...

Sayfayı Paylaş