gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

limon ve saç

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

limon ve saç limon sac Limon saçlarınızın rengini açmak istiyorsanız eğer size yardımcı olabilir. Nasıl mı? Önce limonları alırsınız rendelersiniz bi cam kaseye sarı olan yerlerini ve sonra 2 su bardağı kadar suyla kaynatırsınız.Güzelce sarı suyu çıkar. O suyu bekletin ılık olsun ve saçınıza uygulayın bone gibi birşeyle naylon olsun ama emmesin saçınızdaki sarı limon suyunu ve yatın.
    Sabah kalktığınızda yıkayın, durulayın.

Zamanla bu uygulamayı yaptıkça açıldığını göreceksiniz.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hımm ilginç ve etkili olacağa benziyor teşekkürler

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Evet etkili olur bunu duymuştum teşekkürler

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Hımm bir denemek lazım kızlar ama kışın olmaz sanırım çünkü ıslak ıslak yatacağımız için başımızı üşütebiliriz :)Ama yazın bu uygulamayı deneyip,görmek lazım.En azından doğal yolla daha sağlıklı.
    Paylaşım için saol canım

5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    kışın sinüzüt oluruz Allah korusun. yazın yaparsak bir de güneşin açıcı etkisi tam açılır valla

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler uygulayabilirim :)

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Limonun sarı yeri dediğin limonun kabuğu mu?

8. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    saçı çok kuruttuğunu duymuştum ben limonun

9. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Evet canım...Limonun kabuğu

limon ve saç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç renginizi limon kabuğuyla açın

Saç renginizi limon kabuğuyla açın

limonla saç açma limon sarısı saç rengi kabartma tozu ile açma kabartma tozuyla Saçlarımız bizim için çok önemli:)Ben bir bayan olarak saçlarıma ciddi anlamda özen gösteririm.:dil:Benim gibi bir çok kadın saçına özen gösterir.Daha doğrusu her kadın gereken özeni gösterir. Koyu saçları olan bayanlar saç renklerini açmak için bir çok kimyasal ürün kullanırlar.Ama buna gerek yok.Çözümü kimyasal...
  2. Sarı Saçlar için Limon

Sarı Saçlar için Limon

sarı saç tonları ve isimleri sarı saç tonları resimleri saçlar limon sarısı rengi melekler umarım isinize yarar... Marilyn Monroe'nun pırıl pırıl,platin sarısı saçlarının sırrı neydi? Limon! Çünkü bu ekşi meyve saçı daha açık renk gösterir. Dört tane limonun kabuğunu bir saat suda beklet,sıktığın sularını beklettiğin suya ekle.Demlenmeye bırak,iki gün sonra süz.üzerine yarım...
  3. Göz alıcı saçlar için limon ve bal maskesi

Göz alıcı saçlar için limon ve bal maskesi

bal limon maskesi bal ve limon maskesi saç için saclar saça Bakımlı ve gözalıcı saçlara sahip olmanız için limon ve baldan oluşan bitkisel saç maskesi tarifini veriyorum Kadınlığın simgesidir saç. Rengi, parlaklığı v.s ile güzel ve çekici görünümde çok kuvvetli bir etkisi vardır. Saçlarınızın bakımlı, canlı ve parlak görünmesi için bir başka doğal maske Ballı limonlu saç maskesi 2 yemek...
  4. Limon Suyu ve Gerçekler

Limon Suyu ve Gerçekler

limon suyu içmek limonlu ballı ılık su içmenin faydaları limon suyu, nelere faydalıdır, bal, faydaları nelerdir, su ve zayıflamak hakkında herşey burada Limon suyu zayıflatır mı? heryerden duyuyoruz yok şöyle yap yok böyle yap .. Limon ekşi bir tada sahip olsa da salataların ve yemeklerin vazgeçilmezi bir meyvedir. İşte limon suyunun etkileri… Sabahları kalktığınızda ılık suya...
  5. Tansiyon ve limon

Tansiyon ve limon

tansiyon ve limon, hakkında merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar Yükselen tansiyonu düşürmek için limonlu su verilir halk arasında. Peki bu ne kadar doğrudur; buyrun merak ettiğiniz tüm bilgiler detayları ile birlikte bu makalemizde Melek'ler. Hacettepe Üniversitesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Nefroloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çetin Turgan, insanların günde ortalama...

Sayfayı Paylaş