gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Limonata içmek

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada limonata içtigini gören, beklemedigi bir yerden hayirli ve sevinçli bir haber alir. Limonata ayni zamanda saflikla da yorumlanir. Sicak bir günde limonata içtigini ve serinledigini gören, yakinlarindan birisi ile evlenmek ister. Evli ise kizi veya oglunu evlendirir veya yakin akrabalarindan biri evlenir.

Limonata içmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zencefilli Limonata

Zencefilli Limonata

Malzemeler Yarım demet zencefil 1 fincan limon suyu 1/2 fincan bal 2 lt su Yapilis TarifiÖncelikle suyu kaynatın. Zencefili 2,5 cm uzunluğunda kesin. Bir eşarbın içine yerleştirdiğiniz zencefilin eşarbın içinde ezerek suyunu çıkarın. Posasını atın. Diğer bir yanda suyu kaynatın. Su fokurdamaya başlayınca, limon ve zencefil suyunu ekleyin. 20 dakika kadar limonatayı dinlendirin. Daha...
  2. Çilekli Limonata

Çilekli Limonata

Living'deki asıl tarifte her bir bardak için 4 yemek kaşığı toz şeker kullanılıyordu ama ben her bir bardağa 1 tatlı kaşığı toz şeker koydum. Siz şekeri kendi damak zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Malzemeler: yarım kg çilek 2 tatlı kaşığı toz şeker limon suyu soda Hazırlanması: Yıkayıp saplarını kopardığınız çilekleri şekerle beraber blendırdan geçirin. Her bir bardağa 3 yemek...
  3. böbrek taşının ilacı "limonata"

böbrek taşının ilacı "limonata"

İstanbul Cerrahi Hastanesi Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Sinan Zeren, limonatanın taş oluşumu için koruyucu etkisi olduğunu söyledi. Mısır, Hindistan, Türkiye gibi sosyo ekonomik durumu kötü olan ülkelerde böbrek taşı oluşumunun daha çok olduğunu dile getiren Zeren, “Coğrafi şartlar, beslenme alışkanlıkları ve genetik böbrek taşının oluşumuna etki eden önemli faktörlerdir.Türkiye’de bir kişinin...
  4. Gurme Limonata..

Gurme Limonata..

Enfes bir lezzet olacağını düşünüyorum :) Gurme-mis gibi limon kokan limonata. Limon fiatlari bu sene cok uygun. Bilindiği gibi c vitaminli limonu bol bol tüketin. Kendinize, çocuklariniza, tüm sevdiklerinize içirin, ikram edin. Malzemeler 2.5 su bardağı su (yarım litre) 2 su bardağı tozşeker 2-3 limonun ince rendelenmis sarı kabuğu (beyazına dokunmadan rendelemeye çalışın) 5 su...
  5. Limonata diyeti

Limonata diyeti

limonata diyeti limonata diyeti ile kaç kilo verilir Kilolarımla başınız derttemi meleklerim limonata diyeti zayıflatıyormuş denemeye değer bence herşeyi denedik zayıflamak için birde bunu deniyelim :D:D . Limonata diyeti yapmaktaki asıl amaç, vücudunuzdaki toksinleri yok etmek, tıkanıklıkları açmaktır. Limonata diyeti ile böbreklerinizi temizleyebilir, sindirim sisteminizi...

Sayfayı Paylaş