gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Limondan Daha Fazla Su Elde Etmek İstiyorsanız

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Limondan Daha Fazla Su Elde Etmek İstiyorsanız Limondan daha fazla su elde etmek istiyorsanız, limonu yıkayıp kuruladıktan sonra çatal ile bir kez delin, sonra suyunu sıkın.

2. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hatta çatalı göbeğine batırıp çevirin avucunuzun içinde bütün sıvıyı çıkaracaksınızdır

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler....

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    çatalı limonun içinde döndürmek güzel bir yöntem denedim

Limondan Daha Fazla Su Elde Etmek İstiyorsanız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suya ve sabuna çok fazla dokunan eller yıpranıyor

Suya ve sabuna çok fazla dokunan eller yıpranıyor

Cilt Uzmanı Dr. Vefa Gönenç, kadınları temizlik yapma konusunda aşırıya kaçmamaları için uyardı. Gönenç, su ve temizleyicilerle gereğinden fazla haşır neşir olmanın cildi yıprattığını açıkladı: Cildimiz hava şartlarından nasıl etkilenir? Ciltte oluşan en büyük sorun kuruluktur. Kuruluk nedeniyle deri dolaşımının bozulması hücre ölümünü hızlandırır ve cildin koruyucu tabakaları hasar...
  2. Daha fazla yorma beni

Daha fazla yorma beni

yorma beni hayat hayat yorma beni ve sen daha fazla sen daha fazla . . . . . . . . . . . . . . 'Hayat...' Dur bekLe ßeni DizLerimde derman kaLmadı ardından ko$acak! 'A$k...' Her geçen gün öLdürme yüreğimi; Bi Can daha kaLmadı verecek! 'MutLuLuk..' Kaçma Benden her defasında Bu sefer değerini BiLeceğim Senin! 'Acı...' Uzak dur Benden Hiç sevemedim Ben Seni! Vee... ''Sen...'' Daha fazLa...
  3. içi su dolu pet şişenin yangın çıkarma ihtimali daha fazlaymış

içi su dolu pet şişenin yangın çıkarma ihtimali daha fazlaymış

yangın çıkarma oyunları yangın çıkarma oyunu cıkarma rüyada pet şişede su görmek Aman dikkat meleklerim....Yangın geliyorum demiyor... Cam şişelerin yangın çıkardığını bilirdik de pet şişelerin tehlikesinden haberdar değildik. Meğer içinde su bırakılan şişeler yangın çıkarıyormuş. Sanıldığının aksine orman yangınlarının çoğununa sigara izmaritleri değil, içinde su dolu cam veya pet...
  4. uyeligimi iptal etmek istiyorum

uyeligimi iptal etmek istiyorum

nasil olcak bilmiyorum ama siz mi iptal etceksiniz ben mi?iptal ederseniz sevinirim.
  5. Limon Suyu ve Gerçekler

Limon Suyu ve Gerçekler

limon suyu içmek limonlu ballı ılık su içmenin faydaları limon suyu, nelere faydalıdır, bal, faydaları nelerdir, su ve zayıflamak hakkında herşey burada Limon suyu zayıflatır mı? heryerden duyuyoruz yok şöyle yap yok böyle yap .. Limon ekşi bir tada sahip olsa da salataların ve yemeklerin vazgeçilmezi bir meyvedir. İşte limon suyunun etkileri… Sabahları kalktığınızda ılık suya...

Sayfayı Paylaş